Fethiye, kültür sanat günlerine hazırlanıyor

Fethiye ilçesinde her yıl geleneksel olarak yapılan Fethiye Uluslararası Kültür Sanat Günleri 7-11 Mayıs tarihlerinde gerçekleştirilecek. Bu yıl 7'ncisi yapılan etkinlikler kapsamında Fethiye, 5 gün boyunca kültür ve sanata doyacak.

Fethiye, kültür sanat günlerine hazırlanıyor
Fethiye, kültür sanat günlerine hazırlanıyor
Bu içerik 2261 kez okundu.

Kültür ve Sanat Günlerinin uluslararası anlamanı taşıyan Dünya Müzikleri Şenliği'ne bu yıl Sırbıstan, Fas, Kazakistan, İran, İngiltere, Senegal, Malezya, ABD, İspanya, Kenya ve Mogolistan'tandan gruplar katılacak. Dünya müziklerinin yanı sıra yöresel müzik toplulukları da yine festivalde sahne alacak.

7 Mayıs'ta Fethiye Belediyesi Kültür Merkezi'ndeki (FBKM) açılış konuşmalarıyla başlayacak olan kültür ve sanat günlerinde için halkın farklı kostümlerle katılacağı kortej yürüyüşü yapılacak.Karnaval havasında geçmesi planlanan korteje katılan otellerin animasyon grupları ve liseler arasınde en iyi kostüm yarışması da yapılacak. Festival kapsamında ayrıca, kitap fuarı, ressamlar sergisi, İngiliz Fotoğraf Klübü üyelerinin açacağı fotoğraf sergisi, liseler arası "Eksi On Sekiz Kısa Film Yarışması'nın' gösterimi ve ödül töreni, konferans ve söyleşiler de yine festivalin etkinlikleri arasında yer alıyor.

Fethiye Uluslararası Kültür Sanat Günleri Komite Başkanı Mustafa Şıkman, festivale bu yıl Fethiyespor'un da dahil edildiğini aktardı. Festivalin açılışının bir gün öne alınarak Fethiyespor Kulübünün 81’inci kuruluş yıldönümü kutlamalarıyla birlikte yapılacağını anlatan Şıkman, "Fethiyespor’un Fethiye için büyük bir marka olması, Fethiye’nin ülke ve hatta dünya çapındaki tanıtımında önemli bir rol oynamıştır. Yapacağımız kortejin ardından Beşkaza Meydanı’nda toplanarak, halkımızla birlikte Fethiyesporumuzun 81′inci yıl dönümünü birlikte kutlayacağız." dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompası penis pompası tranzon sex shop trabzon erotik shop sex shop trabzon rize sex shop sex shop rize rize erotik shop artvin sex shop sex shop artvin artvin sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane erotik shop sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane samsun sex shop sex shop samsun giresun sex shop sex shop giresun sex shop ordu ordu sex shop ordu erotik shop sex shop ordu