Advert

Haluk Levent ve Özgür Can Çoban’dan Beşkaza Meydanı’nda muhteşem konser

Fethiye Belediyesi tarafından Sevgililer Günü’ne özel yapılan Özgür Can Çoban ve Haluk Levent konseri, Beşkaza Meydanı’nda yoğun katılımla gerçekleşti.

Haluk Levent ve Özgür Can Çoban’dan Beşkaza Meydanı’nda muhteşem konser
Haluk Levent ve Özgür Can Çoban’dan Beşkaza Meydanı’nda muhteşem konser Fethiye Haber Ajansı
Bu içerik 302 kez okundu.

Türk rock müziğinin efsane ismi aynı zamanda AHBAP derneği aracılığı ile yüzbinlerce kişiye yardımda bulunan Haluk Levent, eskiden yeniye muhteşem şarkılarını Fethiye halkı için söyledi.  

Haluk Levent, Karaca’ya sarıldı.
Haluk Levent, “Beni biliyorsunuz, hiçbir siyasi partiyle ilişkim yok. Yalakalığı hayatta sevmem. Neden böyle başkanları seviyorum (Alim Karaca) biliyor musunuz?  Biz konsere çıkıyoruz, 3 saat konuşuyorlar” dedi. Ardından Belediye Başkanı Alim Karaca’ya sarıldı.

“Maddi bir talebi olmadan buraya geldi”
Özgür Can Çoban ve Haluk Levent’e teşekkür eden Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca yaptığı konuşmada, “Bizlerle birlikte olan her iki sanatçımıza teşekkür ediyorum. Şahsım adına Haluk Levent’i Fethiye’mizde ağırlamaktan mutluluk duyuyorum. Göcek’e geldi, Rus Kızılordu ile birlikte geldi. Haluk Levent, bizden bir kuruş maddi talebi olmadan, sizin için buraya geldi. 11 ilimizde büyük bir deprem olduğunda, oradaki halkımızı yalnız bırakmayan sevgili Haluk Levent’i yürekten kutluyorum. Halen orada yardımlarda bulunmaya devam ediyor. Bizler de, halkımızla el birliği ile deprem bölgesine yardımlarda bulunduk. Haluk bey, şimdi o bölgede okullar yapıyor. 

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mutluluğun fonu antik kentler oldu
Mutluluğun fonu antik kentler oldu
Kaybolan Meslek: Kalaycılık
Kaybolan Meslek: Kalaycılık