Advert

Fazlaysa getir, ihtiyaçsa götür diyerek gönüllere dokunuyor

Fethiye’nin tanınmış simalarından iş insanı Salih Sağlam’ın giyim mağazası Modi’nin önünde bu Ramazan beşincisini gerçekleştirdiği “Fazlaysa getir, ihtiyaçsa götür” Hayrat Manav’ı yine hayır yapmak isteyenlerle ihtiyaç sahiplerini buluşturmaya başladı.

Fazlaysa getir, ihtiyaçsa götür diyerek gönüllere dokunuyor
Fazlaysa getir, ihtiyaçsa götür diyerek gönüllere dokunuyor Fethiye Haber Ajansı
Bu içerik 345 kez okundu.

Cumhuriyet Mahallesi Balık Hali yanında; “Fazlaysa getir, ihtiyaçsa götür” anlayışıyla bu Ramazan ayında beşincisi kurulan Hayrat Manavı sayesinde hayır yapmak isteyenlerle ihtiyaç sahipleri buluşturuluyor.

Hayırsever esnaf ve vatandaşların temin ettiği ekmek, sebze ve diğer gıda ürünleri; balık pazarı yanında bulunan Modi Giyim önünde toplanıyor.

Geleneksel hale gelen, Ramazan ayında Hayrat Manavın beşinci kez kurulduğunu belirten Modi Giyim’in Sahibi Salih Sağlam, “Hayrat Manavı fazlaysa getir ihtiyaçsa götür anlayışıyla hayata geçirdiğimiz bir sosyal sorumluluk çalışması. Hayırseverler temin ettikleri ekmek, sebze ve gıda ürünlerini buraya getiriyor. İhtiyaç sahipleri de buradan alabiliyor. Ramazan ayı boyunca bu faaliyeti sürdürmeye gayret edeceğiz.

Manavımızda hayırseverlerin getirdiği yardımları bizler çok hassas bir şekilde paketleme yaparak ihtiyaç sahiplerine tek tek dağıtıyoruz. Yüce Allah, hayır sahiplerinin ve emeği geçen herkesin hayrını kabul eylesin. Rabbim ihtiyaç sahiplerinin almasını nasip etsin” dedi.

  

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mutluluğun fonu antik kentler oldu
Mutluluğun fonu antik kentler oldu
Kaybolan Meslek: Kalaycılık
Kaybolan Meslek: Kalaycılık