Ülkücülerin konserine Fethiye Belediyesi elektrik vermedi

Beşkaza Meydanı’nda düzenlenen konserde Ahmet Şafak ve Ali Kınık binlerce kişiyi coşturdu. Konsere Fethiye Belediyesi’nin elektrik vermediği iddiası damga vurdu.

Ülkücülerin konserine Fethiye Belediyesi elektrik vermedi
Ülkücülerin konserine Fethiye Belediyesi elektrik vermedi Fethiye Haber Ajansı
Bu içerik 833 kez okundu.
Advert

Ülkü Ocakları Fethiye Şubesi tarafından düzenlenen ‘Önce Vatan’ konserine ilgi beklenenden daha yoğun oldu. Beşkaza Meydanı’nda düzenlenen konserde Ahmet Şafak ve Ali Kınık binlerce kişiyi coşturdu. Konsere Fethiye Belediyesi’nin elektrik vermediği iddiası damga vurdu.

Fethiye Ülkü Ocakları Başkanı Emre Tekcan’ın açılış konuşmasıyla başlayan ve yaklaşık 7 bin kişinin katıldığı Ali Kınık ve Ahmet Şafak konserini engellemek için Fethiye Belediyesi’nin elektrik vermediği ve konserin jeneratör desteğiyle yapıldığı belirtildi.

Konuşmasında jeneratör sesini dinleten Emre Tekcan, Fethiye Belediyesi’nin konser alanına elektrik vermediğini söyleyerek tepki gösterdi.

Bazı ülkücüler de sosyal medyadan yaptıkları paylaşımla, “Düşünün ki koskoca Fethiye Belediyesi Fethiye Ülkü Ocakları’nın düzenlemiş olduğu konser etkinliğini engellemek için ellerinden geleni yapmıştır ve ülkücü millet gereken cevabı sonuna kadar vermiştir verilmeyen elektriği jeneratör yardımıyla verilmesini istemediği desteği 7 bin kişiyle alan Fethiye Ülkü Ocaklarımızı canı gönülden kutlarım emeği geçen herkesten Allah razı olsun.” Diyerek tepkilerini dile getirdi.

Konuyla ilgili Fethiye Belediyesi’nden açıklama bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MSKÜ rektörlüğüne Prof. Dr. Çiçek atandı
MSKÜ rektörlüğüne Prof. Dr. Çiçek atandı
Tekne ve yatlarda çalışacaklar artık eğitim almak zorunda
Tekne ve yatlarda çalışacaklar artık eğitim almak zorunda