Advert

Milletvekili Otgöz: “Bizim yaptıklarımıza muhalefetin hayalleri bile yetmiyor”

Fethiye Devlet Hastanesi’nde anjiyo ünitesi hizmet vermeye başladı. 3 hastanın anjiyosu başarı ile yapıldı.

Milletvekili Otgöz: “Bizim yaptıklarımıza muhalefetin hayalleri bile yetmiyor”
Milletvekili Otgöz: “Bizim yaptıklarımıza muhalefetin hayalleri bile yetmiyor” Fethiye Haber Ajansı
Bu içerik 178 kez okundu.

Fethiye Devlet Hastanesi’nde anjiyo ünitesi hizmet vermeye başladı.  3 hastanın anjiyosu başarı ile yapıldı.

AK Parti Muğla Milletvekili Yakup Otgöz, seçim çalışmalarına Fethiye ve Ortaca’da devam etti. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya ile birlikte Fethiye Devlet Hastanesi’ni ziyaret eden Milletvekili Otgöz, anjiyo olan hastalara da geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

  

“Gençlik ve Spor Bakanımızı Muğla’da misafir ettik. Muğla’mıza yeni spor yatırımları sözünü aldık” diyen Milletvekili Otgöz, Muğla’ya çalışma ziyaretinde bulunan Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak’a da eşlik etti.

Fethiye’de, Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya, Muğla Büyükşehir Belediye Başkan adayı Aydın Ayaydın ve Fethiye Belediye Başkan adayı Muhammet Kökten ile de iftar yemeğine katıldı. 

Milletvekili Yakup Otgöz, çalışmalarla ilgili yaptığı yazılı açıklamada, “Fethiye Devlet Hastanemize anjiyo cihazı kazandırmak için söz vermiştik. Sağlık Bakanımız Fahrettin Koca ile görüştük ve anjiyo cihazı hastanemize geldi. Kurulum işlemleri tamamlandı ve ilk anjiyo operasyonları başarı ile yapıldı. Hayırlı olsun.

Gençlik ve Spor Bakanımızı Muğla’da misafir ettik… Muğla’mıza yeni spor yatırımları sözünü aldık…

Gençlerimiz için de çalışmaya devam ediyoruz. Gençlerimizin daha iyi yetişmesi ve daha modern alanlarda spor yapabilmesi için Muğla’mıza yeni yatırımlar kazandırıyoruz.

Gençlik merkezleri, olimpik yüzme havuzları, nizami futbol sahaları,  yeni halı sahalar, basketbol sahaları, tenis kortları projelerimiz hazır.”

 

“Artık vakti geldi. Muğla ehil ellerle,  AK Belediyecilikle buluşacak. AK Parti olarak, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde Muğla’ya her alanda yatırım ve hizmet kazandırıyoruz. Bizim sevdamız Muğla. Sevdamız hemşerilerimiz. Biz koltuk sevdasında değiliz. Hizmet sevdasındayız. Bunun içindir ki hemşerilerimiz bize teveccüh gösteriyor” diyen Otgöz, “Muhalefet ise, sadece konuşuyor. Laf üretiyor, bazen kendileri ile bazen de birbirleri ile kavga etmeye devam ediyor.

Hemşerilerimiz bunları görüyor ve 25 yıldır Muğla’yı ne hale getirdiklerini biliyor. Artık vakti geldi. Muğla ehil ellerle,  AK Belediyecilikle buluşacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mutluluğun fonu antik kentler oldu
Mutluluğun fonu antik kentler oldu
Kaybolan Meslek: Kalaycılık
Kaybolan Meslek: Kalaycılık