Fethiye Kutlu Doğum gecesinde buluşuyor

Fethiye Eğitim Gönüllüleri Derneği(FEGDER) tarafından başlatılan Fethiye Sonsuz Nur Okuyor isimli yarışmanın sonuçları belli oldu. 2 bin 500 kişinin katılımı ile gerçekleştirilen yarışmada dereceye girenlere ödülleri Fethiye Beşkaza Meydanı'nda gerçekleştirilecek programda verilecek.

Fethiye Kutlu Doğum gecesinde buluşuyor
Fethiye Kutlu Doğum gecesinde buluşuyor
Bu içerik 8519 kez okundu.

Kutlu Doğum Haftası kapsamında Muğla'nın Fethiye ilçesinde çeşitli etkinlikler gerçekleştirilecek. Etkinlikler çerşevesinde Fethiye Sonsuz Nur'u Okuyor yarışmasının da ödül töreni yapılacak. 12 Nisan cumartesi günü saat:21.00'da Beşkaza Meydanında gerçekleştirilecek ödül töreninde Kuran'ı Kerim tilavetinin yanı sıra Grup Sazende, Saffet Yıldız ve Mehmet Emin Ayaz da sahne alacak.

Birbirinden güzel naat ve ilahilerin seslendirileceği gece ile ilgili açıklama yapan FEGDER yönetimi, herkesi bu geceye iştirak etmeye davet etti. Kutlu Doğum Haftası kutlamaları kapsamında geçtiğimiz aylarda yapılan Fethiye Sonsuz Nur'u Okuyor yarışmasında dereceye girenlere ödüllerinin verileceğini anlatan FEGDER Başkanı Tevfik Günlü,

"Derneğimiz tarafından aylar öncesinden bir kitap okuma yarışması düzenlenmişti. Yarışma ile Hazreti Muhammed Mustafa’nın hayatının anlatıldığı 3 ayrı eser okurlarla buluşturuldu. Yarışmaya Fethiye ve çevresinden 2 bin 500 kişi katıldı. Fethiye Sonsuz Nur Okuyor adlı yarışmamızın sonuçları belli oldu. Ödül olarak umre, dizüstü bilgisayar, tablet, fotoğraf makinesi ödüllerin verileceği dereceye giren 30 kişi Beşkaza meydanındaki gecemizde ödüllerine kavuşacak. Bu gece için İzmir’den özel bir ekip davet edildi. Bu bağlamda Tarihi Hisar Camii Baş Müezzini M. Emin Ayaz tarafından Kuran tilaveti okunacak. Saffet Yıldız ve Grup Sazende'nin Tasavvuf Müziği Konseri ile göülleri okşayacak. Ayrıca Efendimiz’i anlatan şiirlerin seslendirileceği şiir dinletisi ve semazen gösterisi olacak." dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompası penis pompası tranzon sex shop trabzon erotik shop sex shop trabzon rize sex shop sex shop rize rize erotik shop artvin sex shop sex shop artvin artvin sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane erotik shop sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane samsun sex shop sex shop samsun giresun sex shop sex shop giresun sex shop ordu ordu sex shop ordu erotik shop sex shop ordu