Fethiyespor, Kültür Sanat Günleri'ne dahil edildi

Fethiye'de bu yıl 7'inci kez düzenlenecek olan 'Fethiye Uluslararası Kültür ve Sanat Günleri'nde program değişikliğine gidildi.

Fethiyespor, Kültür Sanat Günleri'ne dahil edildi
Fethiyespor, Kültür Sanat Günleri'ne dahil edildi
Bu içerik 2887 kez okundu.

Yapılan değerlendirmeler sonucunda, Fethiyespor Kulübü'nün Mayıs ayında yapmayı planladığı 81'inci kuruluş yıldönümünün kutlamaları, Kültür ve Sanat Günleri'yle birleştirildi. 8 Mayıs'ta başlayacak olan kültür ve sanat günlerinin korteji bir gün öncesine alınarak 7 Mayıs'ta binlerce kişinin yer alacağı kortej ve Fethiyespor'un 81'inci kuruluş yıldönümünün kutlamalarıyla başlayacak.

Fethiye Uluslararası Kültür ve Sanat Günleri Komitesi, bu yıl 7'incisi gerçekleştirilecek etkinlikler öncesinde, program değişikliğine gitti. 8-11 Mayıs tarihlerinde düzenlenecek olan etkinlikler bir gün öncesine kaydırıldı. Değişikliğin sebebini ise, Fethiye'nin önde gelen markalarından Fethiyespor'un 81'inci yıl kutlamalarının, kültür ve sanat günleriyle birleştirilmesi oluşturdu. Komitenin haftalık toplantısına katılan Fethiyespor Kulübü Başkanı İsmail Öztürk'ün önerdiği fikir karşısında komite üyeleri de oldukça heyecanlandı. Uluslararası Kültür ve Sanat Günleri Komitesi'nin büyük önem verdiği ve binlerce kişinin katılacağı kortejle birlikte, Fethiyespor'un kuruluş yıldönümü Beşkaza Meydanı'nda düzenlenen etkinlikle kutlanacak.

Fethiyespor'un, Fethiye için büyük bir marka olduğuna değinen Uluslararası Kültür ve Sanat Günleri Komite Başkanı Mustafa Şıkman "Sayın İsmail Öztürk'e değerli fikirlerinden dolayı çok teşekkür ederiz. Komite olarak bizlerde Fethiye'nin tanıtımı için çalışmalar yapmaktayız. Fethiyespor'da son zamanlarda, Fethiye'nin tanıtımı için oldukça büyük rol oynadı. İlçemizin tanıtımı için bu iki oluşumun bir araya gelmesi bizleri de oldukça heyecanlandırdı. Büyük bir görsel şölen sunacak olan ve binlerce kişinin katılacağı korteje Fethiyespor'da destek verecek. Yapacağımız kortejin ardından Beşkaza Meydanı'nda toplanarak, halkımızla birlikte Fethiyesporumuzun 81'inci yıl dönümünü kutlayacağız. İlçemiz, büyük bir kutlamaya ve etkinlikle dolu günlere hazırlıklı olsun" diye konuştu.

Ayrıca komitenin haftalık toplantısında, kültür ve sanat günlerinde yapılacak olan programlara son şekilleri verildi. Resim, fotoğraf, açık oturum, sergiler, söyleşiler, yarışmalar, konserler ve daha bir çok etkinlikle ilgili programlar netleştirildi.

KURUCU ÜYEYE SÜRPRİZ DOĞUM GÜNÜ KUTLAMASI

Fethiye Uluslararası Kültür ve Sanat Günleri'nin kurucu üyelerinden Mehmet Yılmaz'a sürpriz doğum günü kutlaması gerçekleştirildi. 'Nice Yıllara' yazılı pastayı gören Yılmaz, sürpriz karşısında oldukça duygulandı. 58 yaşına giren Yılmaz, pastayı komite üyesi arkadaşlarıyla birlikte kesti. Yılmaz, kutlamayı hazırlayan arkadaşlarına çok teşekkür ettiğini belirtti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mutluluğun fonu antik kentler oldu
Mutluluğun fonu antik kentler oldu
Kaybolan Meslek: Kalaycılık
Kaybolan Meslek: Kalaycılık