yapıkredi internet şubesi

Yabancı Dil Seslendirme

Fethiye’ye fakülte, Seydikemer’e yüksekokul

Fethiye’ye fakülte, Seydikemer’e yüksekokul

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi bünyesine 3 fakülte ve bir de 4 yıllık yüksekokul açılması ile ilgili bakanlar kurulu kararı imzadan çıktı. Karara göre Fethiye, Milas ve Menteşe’ye fakülte, Seydikemer ilçesine de 4 yıllık yüksekokul açıldı.

Fethiye’ye fakülte, Seydikemer’e yüksekokul
Fethiye’ye fakülte, Seydikemer’e yüksekokul
Bu içerik 6024 kez okundu.

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi bünyesine üç Fakülte ve bir Yüksekokul açılmasına yönelik Yüksek Öğretim Kurulu’nun kararının ardından Bakanlar Kurulu da bu kararı onaylayarak Muğla 3 yeni Fakülte ve bir de 4 yıllık Yüksekokulu kazandı.

Bakanlar Kurulu’nun 24 Mayıs 2015 tarih ve 2015/7723 sayısı kararname ile Muğla’da Milas ilçesinde Milas Veterinerlik Fakültesi, Fethiye’de Fethiye Tarım Bilimleri Fakültesi, Menteşe’deki Sağlık Yüksek Okulu kapatılarak yerine Sağlık Bilimleri Fakültesi ve Muğla’nın yeni ilçesi Seydikemer ilçesine de 4 yıllık Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu açıldı. Seydikemer ilçesinde Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi’ne bağlı ilk Yüksekokul açılırken, Milas ve Fethiye’de ikinci fakülteler açıldı.

Daha önce 15 olan Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi bünyesindeki Fakülte sayısı yeni açılan Fakülteler ile birlikte 18’e ulaştı. Yeni açılan Fakülte ve Yüksekokullara Dekan ve Müdür atamaları ile öğretim üyeleri atamalarının önümüzdeki süreçte atamalarının yapılacağı açıklanırken, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Yusuf Ziya Erdil, “Muğla’mıza üç fakülte ve bir Yüksek okul daha kazandırdık. Açılan Fakülte ve Yüksekokullar ilimizin gerçekten ihtiyacı olan birimler. Seydikemer ilçemiz Muğla’nın yeni ilçesi olması nedeniyle bu ilçemizdeki eğitim kurumu eksikliğini de giderdik. Seydikemer Yüksekokulu 4 yıllık olup, burada en kısa zamanda kadro ataması yapmak istiyoruz” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompası penis pompası tranzon sex shop trabzon erotik shop sex shop trabzon rize sex shop sex shop rize rize erotik shop artvin sex shop sex shop artvin artvin sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane erotik shop sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane samsun sex shop sex shop samsun giresun sex shop sex shop giresun sex shop ordu ordu sex shop ordu erotik shop sex shop ordu