yapıkredi internet şubesi

Yabancı Dil Seslendirme

TEOG birincisi başarısını Kaymakam ile paylaştı

TEOG birincisi başarısını Kaymakam ile paylaştı

Fethiye Kaymakamı Ekrem Çalık, TEOG sınavında tüm soruları doğru cevaplayan, 1997 yılında Irak’a yapılan sınır ötesi operasyonu sırasında şehit olan Jandarma Komando İsa Topal’ın kardeşi Nevzat Topal’ın kızı Özge Topal’ı tebrik etti.

TEOG birincisi başarısını Kaymakam ile paylaştı
TEOG birincisi başarısını Kaymakam ile paylaştı Fethiye Haber Ajansı
Bu içerik 1543 kez okundu.

Seydikemer İlçesinin Temel Mahallesi’nde yaşayan Özge Topal, Milli Eğitim Bakanlığınca Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) sistemi kapsamında 8’inci sınıf öğrencilerine yönelik yapılan ikinci dönem ortak sınavlarında tüm soruları doğru yanıtlayarak aldığı 493 puanla Burdur Ercan Akın Fen Lisesini kazandı.

Okul çıkışında ve yaz tatillerinde babasının kahvesinde çalışan Özge Topal, Kaymakam Ekrem Çalık’ın kendisine gösterdiği ilgiden dolayı çok memnun olduğunu belirterek “Lise de çok çalışıp ailemi gururlandırmak istiyorum. Tıp Fakültesini kazanıp doktor olmak istiyorum. Doktor olduktan sonra köyüme ve tüm insanlara yardımcı olmak istiyorum” dedi.

Kaymakam Çalık, başarısından dolayı kendisini tebrik ederek “Eminim ki kızımız Özge Topal’ın elde etmiş olduğu bu başarı ilçemizdeki diğer öğrencilere de örnek olacaktır. Bu vesile ile ben başarının asıl mimarı öğrencimiz Özge Topal’ı elde ettiği bu büyük başarıdan ötürü kutluyor, başarıda katkısı bulunan başta ailesi, öğretmenleri ve milli eğitim camiamıza da teşekkür ediyorum. Öğrencimize başarılarının devamını diliyorum ” şeklinde konuştu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompası penis pompası tranzon sex shop trabzon erotik shop sex shop trabzon rize sex shop sex shop rize rize erotik shop artvin sex shop sex shop artvin artvin sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane erotik shop sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane samsun sex shop sex shop samsun giresun sex shop sex shop giresun sex shop ordu ordu sex shop ordu erotik shop sex shop ordu