Mektupla ‘Bağımlılık mücadelesi’ başladı

Fethiye Kaymakamlığı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün ‘Bağımlılıkla Mücadele’ kapsamında hazırlanan mektuplu projesi öğrenciler tarafından uygulamaya konuldu.

Mektupla ‘Bağımlılık mücadelesi’ başladı
Mektupla ‘Bağımlılık mücadelesi’ başladı Fethiye Haber Ajansı
Bu içerik 2503 kez okundu.

Öğrenciler sigaradan- alkole, kumardan-bilgisayar bağımlılığına kadar bağımlılık içerisinde bulunan anne ve babalarıyla ağabeylerine hitaben yazdıkları bağımlılıktan kurtulun uyarılı mektupları Fethiye PTT’sine gelerek gönderdiler. Fethiye Gazi İlkokulu öğrencilerinin yanı sıra Fethiye’deki okullardan tam 20 bin öğrencinin yazdığı mektuplar bağımlılığın önlenmesi amacıyla ailelere gönderildi.

Fethiye PTT’sine öğretmenleri ile gelen Gazi İlkokulu öğrencileri Fethiye Kaymakamı Ekrem Çalık, Fethiye İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Doğan, Müftü Oğuzhan Kadıoğlu, Muğla Yeşilay Derneği Başkanı Şadi Pirci ve diğer ilgililer bu konudaki projeyi tanıtıp, uygulamaya koydular. Öğrenciler ailelerine yazdıkları mektupları gösterirken; öğrenciler PTT Şubesi’ne girip zarflara pulları kendi elleriyle yapıştırıp, postaya verdiler. Fethiye’deki tüm okullardan 20 bin öğrencinin bağımlılık konusunda yazdığı mektupları ailelerine posta ile sürpriz şekilde gönderecekleri ifade edildi.

20 BİN MEKTUP GÖNDERİLİYOR

Fethiye İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Doğan, büyüklerin bağımlılıktan kurtulması için sigaradan-alkole, kumardan-bilgisayar bağımlılığına kadar pek çok konuda alışkanlığı bulunan velilere ve yakınlarına öğrencilerimiz tarafından bu mektuplar gönderilerek, bu bağımlılıktan kurtulmaları istenmektedir. Bu proje Kaymakamımızın gerçekleştirdiği toplantı da ortaya çıkmıştır. Başarılı olacağına inanıyoruz. 20 bin adet mektup okullarımızdan ailelerine gönderilmektedir” dedi.

“BİR KİŞİ DAHİ SİGARAYI BIRAKSA, KAZANIMDIR”

Muğla Yeşilay Derneği Başkanı Şadi Pirci’de “Ülke çapında bağımlılıkla mücadele kapsamında savaşma kararı alındı. İlçe Kurulu’nda sigarayı bırakma konusunda alınan bu kararı Muğla’nın tüm İlçeleri’ne Fethiye’den yaygınlaştırmayı düşünüyoruz” dedi. Şadi Pirci, “Burada çocuklarımızın gönderdiği mektuplar inşallah kalplere tesir eder.  Olur ya babalar dedeler çocuklarımızın güzel yazılımlarıyla bir kişi dahi sigarayı bıraksa bu bile kazanımdır” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompası penis pompası tranzon sex shop trabzon erotik shop sex shop trabzon rize sex shop sex shop rize rize erotik shop artvin sex shop sex shop artvin artvin sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane erotik shop sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane samsun sex shop sex shop samsun giresun sex shop sex shop giresun sex shop ordu ordu sex shop ordu erotik shop sex shop ordu