Muğla'lılar çocuklarına en fazla Zeynep ve Eymen ismini verdi

Muğla’da en çok tercih edilen bebek ismi kızlarda Zeynep, erkeklerde Eymen oldu.

Muğla'lılar çocuklarına en fazla Zeynep ve Eymen ismini verdi
Muğla'lılar çocuklarına en fazla Zeynep ve Eymen ismini verdi Fethiye Haber Ajansı
Bu içerik 420 kez okundu.

TÜİK Denizli Bölge Müdürü Ali İhsan Yücedağ tarafından yapılan açıklamaya göre, Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sistemi (ADNKS) sonuçları çerçevesinde, 2018 yılında doğan bebeklere konulan isimler incelendiğinde; Muğla’da kızlarda “Zeynep”, erkeklerde ise “Eymen” isminin en çok tercih edilen isimler olduğu görüldü.

2018 yılında Muğla ilinde doğan kız çocuklarına en çok verilen isim Zeynep oldu. Zeynep isminden sonra en çok Defne ve Elif isimleri verildi.

2018 yılında Muğla ilinde doğan erkek çocuklarına en çok verilen isim Eymen oldu. Eymen isminden sonra en çok Çınar ve Deniz isimleri verildi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompası penis pompası tranzon sex shop trabzon erotik shop sex shop trabzon rize sex shop sex shop rize rize erotik shop artvin sex shop sex shop artvin artvin sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane erotik shop sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane samsun sex shop sex shop samsun giresun sex shop sex shop giresun sex shop ordu ordu sex shop ordu erotik shop sex shop ordu