Advert

Saatcı'dan Gündemi Sarsacak İddia: MHP'nin Adayı CHP İle Birleşebilir

Fethiye Belediye Başkan Adayı Behçet Saatcı, Taşyaka'da gerçekleştirdiği hak buluşmasında gündemi sarsacak bir açıklamada bulundu. Saatcı, Fethiye'yi siyasetini yeniden dizayn edecek açıklamasında seçimlere 2-3 gün kala MHP adayının CHP ile birleşeceğini iddia etti.

Saatcı'dan Gündemi Sarsacak İddia: MHP'nin Adayı CHP İle Birleşebilir
Saatcı'dan Gündemi Sarsacak İddia: MHP'nin Adayı CHP İle Birleşebilir Fethiye Haber Ajansı
Bu içerik 649 kez okundu.

31 Mart Yerel Seçimlerine yaklaştıkça Fethiye siyaseti de ısınmaya devam ediyor. Yaptığı açıklamalarla Fethiye siyasetine yön veren Fethiye Belediye Başkan Adayı Behçet Saatcı, gündemi tamamen değiştirecek bir iddiada bulundu. Seçimlerin son haftasına dikkat çeken Eski Fethiye Belediye Başkanı Saatcı, Fethiye'de kurulan oyunun henüz bitmediğini kaydetti. 
Fethiye Belediye Başkan Adayı Behçet Saatcı, Taşyaka'da gerçekleştirdiği hak buluşmasında gündemi sarsacak açıklamalarda bulundu. MHP adayının ve mevcut belediye başkanının parayla alınan adaylıkların arkasında bulunan Fethiye'de Ak Parti içindeki bir gurubun kurguladıkları oyuna dikkat edilmesi gerektiğini hatırlatan Saatcı, “Şu son haftaya dikkat edin. Fethiye’nin bütün nimetlerinden yararlanan, hükümetin bütün nimetlerinden yararlanan ama ne hikmetse şimdiki CHP’li belediye başkanının bir dönem daha devam etmesi için kurguladıkları bu oyun bitti sanmayın. Yazın bunu buraya. Seçimlere son 2-3 gün kala MHP adayı ile CHP adayı birleşirse şaşırmayın. Bunun altını çizmiş olayım. Şaşırmayın. Oynanan oyun ne kadar büyük olursa olsun, sizin oy’unuz daha büyük! Biz Allaha şükür arkamızı dayadığımız Mendos ve Babadağ gibi dimdik ayakta duran insanlarız.” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mutluluğun fonu antik kentler oldu
Mutluluğun fonu antik kentler oldu
Kaybolan Meslek: Kalaycılık
Kaybolan Meslek: Kalaycılık