Turizm Haftası Fethiye’de coşkuyla Kutlanacak

Dünyanın gözde turizm merkezleri arasında yer alan Fethiye, 2017 turizm sezonu ve Turizm Haftası kutlamaları için hazırlıklarını tamamladı.

Turizm Haftası Fethiye’de coşkuyla Kutlanacak
Turizm Haftası Fethiye’de coşkuyla Kutlanacak Fethiye Haber Ajansı
Bu içerik 929 kez okundu.

15-22 Nisan tarihleri arasında kutlanacak olan Turizm Haftası dolayısıyla Fethiye Kaymakamlığı ve Turizm Danışma Bürosu bir dizi etkinlik gerçekleştirecek. 16 Nisan’da yapılacak olan referandum dolayısıyla kutlamalar 18 Nisan Salı günü başlayacak. Fethiye Kültür Merkezi kursiyerlerinin hazırladıkları halı, kilim ve çini sergisi 17 Nisan Salı günü saat 11.00’da kültür merkezi sergi salonunda açılacak ve hafta boyunca ziyaretçilere açık kalacak. 19 Nisan Çarşamba günü Deniz Ticaret Odası Fethiye Şubesi ve TURMEPA iş birliğinde deniz dibi temizlik kampanyası yapılacak ve Fethiye’nin koyları temizlenecek. 21 Eylül Cuma günü saat 15.00’da sezona merhaba kokteyli yapılacak. 22 Nisan Cumartesi de Kayaköy’den Ölüdeniz’e Likya Yolu yürüyüşü yapılacak. Yürüyüşün ardından aynı gün Ölüdeniz’de etkinlikler düzenlenip turizm haftası sona erecek.

15-22 Nisan tarihleri arasında kutlanacak olan Turizm Haftası dolayısıyla hazırlıkların tamamlandığını belirten Fethiye Kaymakamı Ekrem Çalık, turizmin 4 mevsim yapılması gereken bir faaliyet olduğunun altını çizdi.

Kaymakam Çalık, “Bölgemizde turizm denilince deniz, kum, güneş turizmi akla geliyor. Fethiye’nin turizmdeki yeri ayrı. Deniz, kumdan öte bir doğa harikası olan bir bölge. 25 çeşit turizm amaçlı sportif faaliyetler var. Çok zengin turizm donelerimiz var. Bunun kullanılması halinde 4 mevsim yapılabilir. Kapalı spor salonunun yapılmasıyla birlikte kış sezonunda ilçemize 15 bin sporcu geldi. Böylece kış sezonunda bu hareketin olacağına dair bir örnektir.  Spor, sağlık, kongre, sağlık, kültür gibi yaz kış yapılabilecek turizm faaliyetlerine yönelik uzun vadeli çalışma yapılması gerekiyor. İlçemizdeki turizm etkinliklerini birinci sınıf A kalitede hizmetlere yönlendirip, çok kalabalık olmayan ama daha iyi kazanç sağlayan bir yapıya dönüştürmemiz gerekiyor çünkü Fethiye’de bulunan değerler Dünya’da başka hiçbir yerde yok” diye konuştu.

Haber Hülya Kulalı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompası penis pompası tranzon sex shop trabzon erotik shop sex shop trabzon rize sex shop sex shop rize rize erotik shop artvin sex shop sex shop artvin artvin sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane erotik shop sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane samsun sex shop sex shop samsun giresun sex shop sex shop giresun sex shop ordu ordu sex shop ordu erotik shop sex shop ordu