Advert

Şüpheli paket fünyeyle patlatıldı

Fethiye’de bir vatandaşın fark ederek polise ihbarda bulunduğu şüpheli paket bomba imha ekibi tarafından tüm önlemler alındıktan sonra fünye ile patlatıldı.

Şüpheli paket fünyeyle patlatıldı
Şüpheli paket fünyeyle patlatıldı Fethiye Haber Ajansı
Bu içerik 2315 kez okundu.

Fethiye’nin Foça Mahallesi Pazar alanı mevkiinde bir vatandaşın fark ederek polisin 155 İhbar Hattı’na şüpheli paket olarak bildirdiği valiz, 967 Sokakta yol ortasında fark edildi. Kısa sürede olay yerine gelen Fethiye İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş ve Terör ekipleri çevrede hemen güvenlik önlemi aldı. Emniyet Müdürlüğü ekipleri ile trafik ekipleri şüpheli paket olarak yol ortasına bırakılan valizin bulunduğu yolun iki tarafını trafiğe kapattı.

Özel giysilerini giyen, inceleme yapan bomba imha uzmanı, şüpheli olarak yol ortasında duran valize yaklaşıp fünye yerleştirdi. Ardından çevrede panik yaratılmaması amacıyla polis araçlarının sirenleri çalıştırıldı. Bomba imha uzmanı tarafından valize yerleştirilen fünye patlatılıp, imha edildi. Fünye ile patlatılan valizin boş olduğu anlaşıldı.

Çevre sakinlerinden Figen Demireli, “10 dakika önce eve geldim. Komşularım yolun ortasında bir bavul olduğunu söylediler. Hemen polis arayışı içine girdik. Sağolsun polisler kısa sürede geldiler. Polis ekipleri şüpheli bavulu imha ettiler. Polise teşekkür ediyoruz” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mutluluğun fonu antik kentler oldu
Mutluluğun fonu antik kentler oldu
Kaybolan Meslek: Kalaycılık
Kaybolan Meslek: Kalaycılık