AK Parti Aday Adayları

AK Parti Aday Adayları

Tecrübesi ve bilgisiyle yöreye önemli katkı vereceği düşünülen bu ismin, halkımızın bu talebine nasıl bir cevap vereceğini sabırla bekleyeceğiz. Önümüzde çok az bir zaman kaldı. Mart ayı içerisinde işin rengi ortaya çıkacak. Aday adayları hangi yöntemle adaylık sürecine girecekler belli olacak.

Bu içerik 400 kez okundu.
Reklam

Milletvekili aday adaylarıyla yazılarımıza devam ediyoruz.

        Son günlerde adını sıklıkla duyduğum başka bir ismi gelin hep birlikte değerlendirelim.

        Anavatan Partisinin son dönemlerinde siyasetle buluşan bir ağabeyimiz, kısa süre içerisinde hiç kimsenin beklemediği bir yükselişle Muğla siyasetinin en etkin adamı durumuna gelivermişti.

         Bölge ekonomisine sağladıkları katkıyla tanınan, şirketlerinde çalıştırdıkları insan sayısıyla istihdama çok büyük katkı sağlayan bu değerli siyaset adamı, siyasetin merdivenlerini hızla çıkarak, çok etkin ve saygın bir konuma gelmesiyle birlikte Fethiye’nin umudu haline gelmişti.

         Anavatan Partisinden Muğla Milletvekili olarak görev yaptığı dönemde özellikle hizmetleriyle ön plana çıkan bu arkadaşımız, birçok projenin yaşama geçirilmesiyle halkın gözünde ve gönlünde çok önemli bir yer tutmaya başlamıştı.

         İlçenin hem ekonomik yaşamına, hem de siyasal yaşamına yön veren bir ailenin ferdi olarak aldığı görevi hakkaniyete uygun olarak yapma gayret ve isteği sonucu, Muğla’da siyaset yapmış birçok aileden daha fazla tanınır ve sevilir hale gelmişti.

         Anavatan Partisinin iktidar ortaklığı döneminde geçmişte siyaset yapmış insanlara göre biraz daha farklı davranış sergiliyor, özellikle tayin ve memur sürgünlerine karşı çıkıyor, çalışkan, işini doğru yapan her Devlet memuruna da kol kanat gererek, insanları siyasi nüfusundan dolayı tehditvari bir davranışta bulunmuyor aksine sahip çıkıyordu.

          Belde ve köyleriyle çok geniş bir coğrafyaya yayılan Fethiye sınırları içerisinde halkın büyük bir beğenisini ve güvenini kazanan bu değerli siyaset adamı, yaptığı çalışmalar ve gerçekleştirilen her hizmete birebir katkısıyla adından sık sık bahsedilmesine de vesile oluyordu. Mahalle ve köy muhtarlarının umudu oldu, kapısına gelen her insana sorumluluk ve hemşerilik duygusuyla yaklaşan bu güzel insanı hepiniz tanıyorsunuz.  

          Ticaret anlayışları ve ahlaki davranış halleriyle de herkesin güvenin kazanan bu ailenin en büyüğü olan ve halkın vekili olarak aldığı emaneti en iyi şekilde teslim eden Bu isim, Hasan ÖZYER beyefendidir.

          Kendisi; Milletvekili olarak Parlamentoda iki defa görev yaptım, hemşerilerime karşı hiçbir zaman mahcup olmadım, elimden gelen her çabayı hiç esirgemeden gerektiği kadar ve doğru zamanda en iyi şekilde kullandım. Benim hizmetim artık tamamdır. Bundan sonra Ankara’ya yeni arkadaşlarımızı gönderelim dese de, halkın aynı görüşte olmadığı son günlerde ortaya çıkmaya başladı.

          Köy Muhtarlarımızın ve yöre halkımızın Hasan ÖZYER ismi etrafında bir hareketlenme ve talep yaratma arayışı içerisine girdiklerini görüyorum. Özellikle bu dönemde Fethiye’nin Mecliste mutlaka temsil edilmesini düşünen yöre halkı eğer bir iki kişiyi göndereceksek bunlardan biri ÖZYER olmalı diyerek yüksek sesle düşünmeye başladıklarını duyuyorum.

         Tecrübesi ve bilgisiyle yöreye önemli katkı vereceği düşünülen bu ismin, halkımızın bu talebine nasıl bir cevap vereceğini sabırla bekleyeceğiz. Önümüzde çok az bir zaman kaldı. Mart ayı içerisinde işin rengi ortaya çıkacak. Aday adayları hangi yöntemle adaylık sürecine girecekler belli olacak.

         Bende yazılarıma kendi içimizden çıkacak ve bölgemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inandığımız, hangi partiye mensup olursa olsun, toplumun sevdiği ve değer verdiği her adayı buradan incelemeye ve düşüncelerimi sizlerle paylaşmaya devam edeceğim. Dostluk ve barış içerisinde geçeceğini düşündüğümüz genel seçimlerin hem yöremize hem de ülkemize hayırlar getirmesi dileğimle SEVGİYLE KALIN.

DİĞER YAZILAR
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2016-2017 lig fikstürü çekildi
2016-2017 lig fikstürü çekildi
Parkomat ihalesine mahkemeden durdurma
Parkomat ihalesine mahkemeden durdurma