Reklamı Geç
24 Haziran Seçim Sonuçları

BBG Evinin Hülyası İkinci El Pazarında

Bir zamanlar Türkiye’de gündem olan Biri Bizi Gözetliyor(BBG) yarışmasında tanınan, bir süre magazin dünyasında boy gösteren BBG Hülya yani Hülya Yamanoğlu, Fethiye’de ikinciel eşya pazarında ortaya çıktı. Eski kıyafet ve ev eşyalarını satmaya çalışırken görüntülenen BBG Hülya, yaşadıklarını anlattı.

BBG  Evinin  Hülyası  İkinci  El  Pazarında
BBG  Evinin  Hülyası  İkinci  El  Pazarında
Bu içerik 24636 kez okundu.
Advert
Fethiye’de her ayın ilk Çarşamba günü kurulan ikinciel pazarında bu hafta sıra dışı bir isim vardı. Bir dönem ulusal bir televizyon kanalında yayınlanan tartışmalı BBG programının en tartışmalı isimlerinden birisi olan Hülya, kurulan ikinci el eşya pazarında eski eşyalarını satmaya çalışırken görüntülendi. Gazetecilerin röportaj teklifini ilk etapta kabul etmek istemeyen BBG Hülya, Fethiye’de gözlerden uzak ve sakin bir yaşam sürdüğünü anlatırken, Fethiye’ye daha önce bir arkadaşının daveti ile geldiğini, daha sonra yerleşme kararı aldığını ifade etti.
Biri Bizi Gözetliyor yarışmacısı Hülya Yamanoğlu, açtığı stantta kendisine ait eşyaları sattı. Bu etkinlikte yer alma amacının hem kendisine maddi destek sağlamak hem de kullanılmayan eşyalarını değerlendirmek olduğunu anlatan BBG Hülya, boğazındaki haç işaretli kolyeyle de dikkat çekti. İngiliz nişanlısı ile Fethiye’nin Çalış bölgesinde yaşadıklarını söyleyen Hülya Yamanoğlu, “2 yıldır Fethiye’de yaşıyorum. İlk olarak buraya bir arkadaşımın daveti ile geldim. Daha sonra çok sevdim ve yerleşmeye karar verdim. Tatil için önceden Bodrum ve Alanya’yı tercih ederdim. Fakat bu tatiller hep yorucu olurdu. Şimdi burada Çalış’ta denize yakın bir yerde oturuyorum. Kiralar ucuz. Sebze ve meyveler hem ucuz hem de organik. Burada rahat ve gözlerden uzak bir yaşam bir sürüyorum.” dedi.
 
 
BBG HÜLYA “BAZI HATALARIM OLDU”
“Bir yarışma programı ile tanındım” diyen Hülya Yamanoğlu, “Benim de bazı hatalarım oldu tabi. Aradan 10 yıl geçmesine rağmen ben hala bazı şeylerin cezasını çekiyorum. Fethiye’nin en güzel yanı, insanlar beklentisiz sevgi gösteriyorlar. Burayı çok sevdim, adeta yeniden doğdum. Ben burada fazla olan eşyalarımı elden çıkarıp, kendime maddi destek sağlıyorum. Üstelik diğer insanların ucuz elbise sahibi olmasına katkıda bulunuyorum” diye konuştu.
İkinci el pazarında satış yapan ve pazarda dolaşan vatandaşlar tarafından tanınmayan Hülya Yamanoğlu, “Boynundaki Haç şeklindeki kolye nişanlımın hediyesi. Ben de ona altın bir Kuran-ı Kerim kolyesi hediye ettim. O da onu takıyor” şeklinde açıklamalarda bulundu.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Beşkadı ismi değişiyor
Beşkadı ismi değişiyor
Seydikemer Yüksekokulu'nun temeli atılıyor
Seydikemer Yüksekokulu'nun temeli atılıyor