Advert

Milletvekili Otgöz: Biz vaat etmiyoruz, İcraat yapıyoruz

“Muğla’yı 25 yıldır yöneten CHP’li Büyükşehir Belediyesi sadece laf üretti. Yeterince yatırım ve hizmet yapmadı” diyen AK Parti Muğla Milletvekili Yakup Otgöz, saha çalışmalarına Dalaman, Köyceğiz ve Datça’da sürdürdü.

Milletvekili Otgöz: Biz vaat etmiyoruz, İcraat yapıyoruz
Milletvekili Otgöz: Biz vaat etmiyoruz, İcraat yapıyoruz Fethiye Haber Ajansı
Bu içerik 104 kez okundu.

Milletvekili Yakup Otgöz,  Dalaman, Köyceğiz ve Datça’da teşkilatlarla toplantı yaptı. Muhtarlarla, esnafla ve vatandaşlarla buluştu. Kahve toplantıları yaptı.  İftar programlarına katıldı.

 

MİLLETVEKİLİ OTGÖZ, İLGİLİ BAKAN VE BAKAN YARDIMCILARINI ARADI

Teşkilatların, muhtarların ve vatandaşların talep ve şikâyetlerini dinleyen Milletvekili Otgöz, çözümleri için anında ilgili müdürleri, bakan ve bakan yardımcılarını arayarak görüşmeler yaptı.

AK Parti Muğla Milletvekili Yakup Otgöz, saha çalışmalarına ilişkin yazılı açıklama yaparak şunları kaydetti: “TBMM yerel seçimler için ara verdiği günden beri, Muğla’nın ilçelerini adım adım geziyoruz. Sivil toplum kuruluşlarımız ile muhtarlarımızla, hemşerilerimizle sürekli bir araya geliyoruz. Taleplerini takip edip bir bir çözüyoruz.

1 NİSAN SABAHI MUĞLA’MIZ İÇİN YENİ BİR BAŞLANGIÇ OLACAK

25 yıldır Muğla’yı yöneten CHP’li Belediye için artık alarm zilleri çalıyor. Asli işini yapmayanlar gidecek,  yerine işini hakkıyla yapacak AK Belediyecilik gelecek.

Biz yeni projelerimizle,  icraatlarımızla, Aydın Ayaydın Başkanımız ve 13 İlçe Başkan Adayımızla seçimlere hazırız. Muhalefetin elindeki belediyeleri de almak için gece gündüz çalışıyoruz.

AK Parti olarak Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde yatırımlarımıza, hizmetlerimize devam ediyoruz.

Biz vaat etmiyoruz… İcraat yapıyoruz…  Muğla’mıza yeni bir Muğla daha eklemeye çalışıyoruz.

Yeni kavşak, yol, altyapı,  içme suyu, tarım, turizm, kültür, spor, gençlik, kadın,  aile ve  çocuk projelerimizle gümbür gümbür geliyoruz.

 

SEYDİKEMER – ÇAVDIR YOLUNUN İNŞAATINI HIZLANDIRIYORUZ.

Muğla Eğitim Araştırma Hastanesi’ne yapılacak ek bina ile şehir hastanesi konsepti haline getiriyoruz.

Fethiye’ye 500 yataklı yeni hastane planladık.  Muğla’mıza, yeni spor tesisleri, gençlik merkezleri kazandırıyoruz.

Bodrum’un içme suyu ve trafik sorununu çözmek için projelerimiz hazır. Muğla şehir stadı için de yeni bir proje hazırladık. Marmaris Devlet Hastanemizin açılışını da önümüzdeki günlerde yapacağız.

Tarihi ve kültürel mirasın turizme kazandırılması ve Muğla turizminin 12 aya yayılması için çalışıyoruz.

Portakal, limon, mandalina, nar ve bal başta olmak üzere Muğla’mızın tarımsal ürünlerinin daha iyi değerlendirilmesi için projelerimiz hazır.

Hemşerilerimiz bize inanmaya, güvenmeye devam etsin. Yaparsa yine AK Parti yapar düsturu ile hemşerilerimizin refahı ve huzuru için çalışmaya devam ediyoruz.” dedi. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mutluluğun fonu antik kentler oldu
Mutluluğun fonu antik kentler oldu
Kaybolan Meslek: Kalaycılık
Kaybolan Meslek: Kalaycılık