Advert

Şehit Aileleri ve Gaziler istedi, Başkan Akdenizli gerçekleştirdi

Seydikemer Belediye Başkanı B. Önder Akdenizli öncülüğünde, Türkiye Yüzyılında Seydikemer’e Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği kazandırıldı.

Şehit Aileleri ve Gaziler istedi, Başkan Akdenizli gerçekleştirdi
Şehit Aileleri ve Gaziler istedi, Başkan Akdenizli gerçekleştirdi Fethiye Haber Ajansı
Bu içerik 152 kez okundu.

Derneğin açılışında konuşan Seydikemer Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği Temsilcisi Güneydoğu Gazisi Abdullah Kaba; “Belediye Başkanımız Sayın Önder Akdenizli’ye bir dernek binası ihtiyacımız olduğunu bildirdiğimiz zaman “Şehit ailelerimiz ve gazilerimiz bizim baş tacımızdır” diyerek derneğimizin inşasını derhal başlatmış, kısa bir zamanda bu derneğimizin yapılmasını sağlamıştır” ifadelerini kullandı.

Seydikemer’de yaşayan şehit aileleri ve gaziler, geçtiğimiz aylarda Seydikemer Belediye Başkanı B. Önder Akdenizli’yi makamında ziyaret etmiş ve dernek binası olarak kullanılabilecek bir bina talebinde bulunmuşlardı. Şehit yakınları ve gazilerin taleplerini, yapılacak projede ilk sıraya koyan Başkan Akdenizli, kısa sürede Dernek binası yapımı için talimat verdi. Seydikemer Kaymakamı Yıldız Büyüker ve Seydikemer Belediye Başkanı B. Önder Akdenizli öncülüğünde yapımı başlanılan dernek binası, belediye ekiplerinin hummalı çalışması sonucu hızla tamamlandı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mutluluğun fonu antik kentler oldu
Mutluluğun fonu antik kentler oldu
Kaybolan Meslek: Kalaycılık
Kaybolan Meslek: Kalaycılık