Advert

Kökten, Tekerlekli Sandalye Verdi

Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Muhammet Kökten, 1 ay önce felç geçiren Mustafa Mangacı’nın tekerlekli sandalye ihtiyacını yerine getirdi. Kökten Mangacı ailesine her türlü ihtiyaçları için kendisine ulaşmasını istedi.

Kökten, Tekerlekli Sandalye Verdi
Kökten, Tekerlekli Sandalye Verdi Fethiye Haber Ajansı
Bu içerik 106 kez okundu.

Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Muhammet Kökten ile iletişime geçen Nadiye Mangacı, Başkan adayı Kökten’den 1 ay önce felç geçiren kocası Mustafa Mangacı için tekerlekli sandalye talep etti. Gelen telefeon sonrası harekete geçen Kökten, Mangacı ailesinin tekerlekli sandalye ihtiyacını yerine getirerek bundan sonraki süreçte de yanında olacağını belirtti.
Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Muhammet Kökten, yaptığı açıklamada “Bize telefonla ulaşan bir vatandaşımız tekerlekli sandalyeye ihtiyacı olduğunu söyledi. Vatandaşımızın ihtiyacı doğrultusunda kendisine yardımcı olmaya çalıştık. Bundan sonra da yardımcı olmaya çalışacağız”dedi.
Nadiye Mangacı ise yaptığı açıklamada“ Muhammet Başkan’a tekerlekli sandalyeye ihtiyacımız olduğunu söyledik. Kendisi bizi kırmadı. Tekerlekli sandalye için Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Muhammet Kökten’e teşekkür ediyorum”diye konuştu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mutluluğun fonu antik kentler oldu
Mutluluğun fonu antik kentler oldu
Kaybolan Meslek: Kalaycılık
Kaybolan Meslek: Kalaycılık