Advert

Akdenizli, Saklıkent Cam Teras ve Teleferik Projesini Yapacağız

Cumhur İttifakı Seydikemer Belediye Başkan Adayı Önder Akdenizli, yerel seçim çalışmalarına devam ediyor. Çalışmalar kapsamında Esenköy Dont ve Yayla Gökben'e giden Akdenizli, yeni dönemde ilçeye kazandırılacak hizmetler ve projelere ilişkin bilgiler verirken Saklıkent Cam Teras ve Teleferik Projesini hayata geçireceklerini açıkladı.

Akdenizli, Saklıkent Cam Teras ve Teleferik Projesini Yapacağız
Akdenizli, Saklıkent Cam Teras ve Teleferik Projesini Yapacağız Fethiye Haber Ajansı
Bu içerik 249 kez okundu.

31 Mart Yerel Seçimleri için saha çalışmalarına devam eden Cumhur İttifakı Seydikemer Belediye Başkan Adayı ve Seydikemer Belediye Başkanı B. Önder Akdenizli, toplumun her kesiminden vatandaşlarla bir araya geliyor. Esnaf ziyaretleri, ev ziyaretleri, Sivil Toplum Kuruluşlarının yanı sıra mahalle gezilerini de sürdüren Akdenizli’ye; Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Karakuş, AK Parti Seydikemer İlçe Başkanı Ali Büklü ve İlçe Yönetimi, MHP Seydikemer Belediye Başkanı Mehmet Arıç ve İlçe Yönetimi, AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Zeynep Yalçınsoy ve İlçe Yönetimi, AK Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ramazan Sıtkı Ülker ve İlçe Yönetimi, Cumhur İttifakı Teşkilatı ve partililer eşlik ediyor.

Yeni dönemde ilçeye kazandırılacak hizmetler ve projelere ilişkin bilgi veren Akdenizli; “Şehre dokunmaya başlayacağız. İlçemizin içinden akan bir Eşen Çayımız var. Eşen Çayımızın önünü kapatarak üzerinde kanoların gezeceği, çayımızın kenarına insanların dinlenebileceği bir alan yapacağız. Vatandaşlarımızın orada yürüyüşlerini yapabilecekler, kafelerde çayını, kahvesini içebilecek. Kadıköy Kavşağı diye adlandırdığımız, İnönü Caddesinin olduğu yeri yenileyeceğiz ve yeni bir şehir havasına sokacağız. Sokak canlarımız için hayvan barınağı projemiz var. Mini hayvanat bahçesi projemiz var. En önemlisi turizmi 12 aya yayacak Saklıkent Cam Teras ve Teleferik Projemiz var. Projemiz şekillendi. İnşallah bu projemizi hayata geçirirsek, Seydikemer’de turizmi 12 aya çıkaracağız” diye konuştu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mutluluğun fonu antik kentler oldu
Mutluluğun fonu antik kentler oldu
Kaybolan Meslek: Kalaycılık
Kaybolan Meslek: Kalaycılık