Advert

Milletvekili Seçilen Yakup Otgöz, Ankara'ya dualarla uğurlandı

28. Dönem AK Parti Muğla Milletvekili Yakup Otgöz, Muğla’nın Seydikemer ilçesi Karadere Mahallesi’ndeki evinden dualar eşliğinde Ankara’ya uğurlandı.

Milletvekili Seçilen Yakup Otgöz, Ankara'ya dualarla uğurlandı
Milletvekili Seçilen Yakup Otgöz, Ankara'ya dualarla uğurlandı Fethiye Haber Ajansı
Bu içerik 548 kez okundu.

AK Parti Muğla Milletvekili Yakup Otgöz, yeni dönem için hazırlıkların tamamlandığı Türkiye Büyük Millet Meclisi Genel Kurul’daki yemin töreni için memleketi Muğla’nın Seydikemer ilçesinden Ankara’ya hareket etti.

Sabah saatlerinde Seydikemer’in Karadere Mahallesindeki evine gelen vatandaşlar ve Seydikemer Belediyesi personeli, AK Parti Muğla Milletvekili Yakup Otgöz ile bir süre sohbet ettikten sonra dualar eşliğinde Ankara’ya uğurladılar. Vatandaşlar, Seydikemer’den Milletvekili çıkarmanın gururunu yaşadıklarını ifade ettiler.

AK Parti Muğla Milletvekili Yakup Otgöz, burada yaptığı açıklamada; “28. Dönem Milletvekilliği seçimi, arkasından 2’nci tura giden Cumhurbaşkanlığı seçimi sonuçlandıktan sonra bizlerde mazbatamızı 10 gün önce aldık. Bugün de Ankara’ya gideceğiz. Kayıtlarımızı yaptırdıktan sonra Allah’ın izniyle yarın da saat 14.00’dan itibaren yemin töreni yapılacak. Arkasından Cumhurbaşkanımızın yemin töreni de yapılacak. Vatana, millete hayırlı olmak için elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Muğla’nın sorunlarını çözmek için iki vekil olarak çalışacağız. Milletimize vermiş olduğu destek için teşekkür ederiz” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mutluluğun fonu antik kentler oldu
Mutluluğun fonu antik kentler oldu
Kaybolan Meslek: Kalaycılık
Kaybolan Meslek: Kalaycılık