Advert

Esnafa faizsiz “hoş geldiniz” kredisi

Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası ile Türkiye İş Bankası Fethiye şubesi arasında faizsiz 50 bin TL.’ye kadar “Hoş Geldiniz” kredisi protokolü imzalandı.

Esnafa faizsiz “hoş geldiniz” kredisi
Esnafa faizsiz “hoş geldiniz” kredisi Fethiye Haber Ajansı
Bu içerik 784 kez okundu.

Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası üyeleri için imzalanan protokol ile ilk planda esnaflara adeta can suyu olacak olan bu krediden faydalanmak isteyen  oda üyelerinin 31 Mart’a kadar müracaat etmeleri gerekiyor.

Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Soydemir  “Hoş geldiniz” protokolü ile esnaflarımız İş bankasına giderek, 50 Bin TL’ye kadar faizsiz kredi çekebilecekler. Bu anlaşma esnafımıza can suyu olacak. Hayırlı ve uğurlu olsun” dedi.  Türkiye İş bankası Fethiye Şubesi Müdürü Kunter Coşar da açıklamasında; kredi ile ilgili ayrıntılar hakkında bilgilendirmede bulunarak “Hoş Geldiniz” kredisi ilk defa İş Bankası ile çalışacak olan veya hesabı olmakla birlikte inaktif durumda olan esnaflara  ve kobilerimize sunduğumuz bir olanak” şeklinde konuştu. Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası , Türkiye İş Bankası Fethiye şubesi   arasında faizsiz 50 bin TL “Hoş geldin” kredi protokolü imzalandı. .

Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Soydemir ile Türkiye İş bankası Fethiye Şubesi Müdürü Kunter Coşar arasında Esnaf Odası  Başkanlığında imzalanan protokol ile Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası üyelerine faizsiz 50 bin TL kredi imkanı sunulacak. Türkiye İş Bankası Fethiye Şube Müdürü Kunter Coşar da kredinin ayrıntıları hakkında bilgi vererek , “Hoş Geldin” kredisi ilk defa İş Bankası ile çalışacak olan veya hesabı olmakla birlikte inaktif durumda olan esnaf ve kobilerimize sunduğumuz bir olanak. 50 Bin TL’ye kadar esnaf ve kobilerimizin işlerinde kullanabileceği faizsiz bir kredi. Esnafımız 50 Bin TL’yi alacak. 1 yıl vadede ödeyecek. Ve hiçbir şekilde faiz gideri olmayacak. Ayrıca hoş geldin kredisini kullanan müşterilerimiz bankamızın hoş geldin paketine de sahip olacak. Online olarak İş cep uygulamasından yapacakları 100 adet havale, 100 adet EFT işlemi, 10 adet çek tahsilâtı ve 2 adet çek karnesi (devletin aldığı değerli kağıt bedeli harici) ücretsiz olacak. Bu paketle Türkiye İş Bankası Türkiye’nin bankası olduğunu bir kez daha göstermiştir” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mutluluğun fonu antik kentler oldu
Mutluluğun fonu antik kentler oldu
Kaybolan Meslek: Kalaycılık
Kaybolan Meslek: Kalaycılık