Advert

Ak Parti ve İyi Parti Fethiye’den depremzedelere yardım

Türkiye’nin yüreğini yakan depremler için bölgeye ulaştırılmak üzere yurdun her köşesinden olduğu gibi Fethiye’den de yardım kampanyaları düzenleniyor.

Ak Parti ve İyi Parti Fethiye’den depremzedelere yardım
Ak Parti ve İyi Parti Fethiye’den depremzedelere yardım Fethiye Haber Ajansı
Bu içerik 700 kez okundu.

AK Parti Fethiye İlçe Başkanlığı da depremlerden etkilenen afetzedelere ulaştırılmak üzere yardım kampanyası başlattı. AK parti Fethiye ilçe binasında toplanan ihtiyaç malzemeleri paketlenerek yardım bölgesine gönderiliyor. AK parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk açıklamasında “Merkez üssü Kahramanmaraş Pazarcık ve Elbistan’da meydana gelen deprem felaketi 10 ilimizi etkilemiştir.  7,7 ve 7,6 büyüklüğündeki depremler nedeniyle hayatlarını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet ve yaralılarımıza da acil şifalar diliyoruz. Depremzedeler için tek yürek olduk. Türkiye’nin yüreğini yakan depremler için bölgeye ulaştırılmak üzere yardım kampanyaları düzenliyoruz. Partililerimiz ve vatandaşlarımızla birlikte yardım paketlerini hazırlamaktayız. Bu gün yola çıkacaklar. Gün birlik ve beraberlik günü. Deprem bölgesindeki yardıma ihtiyaç duyan vatandaşlarımızı yalnız bırakmayacağız. İnşallah böyle bir felaket yaşamayız “dedi. 

İYİ Parti Fethiye ilçe teşkilatı deprem bölgesine ulaşacak yardım paketlerini hazırlıyor. Depremzedeler için İYİ Parti İlçe teşkilatı seferber oldu. İlçe binasında gerçekleştirilen çalışmada çok sayıda ihtiyaç malzemesi toplandı. Konuyla ilgili açıklama yapan İYİ Parti İlçe Başkanı Tolga Turgutoğulları, “Yaşadığımız bu zincirleme depremler felaketinde hayatlarını kaybeden tüm vatandaşlarımızı Rahmet diliyorum. Başımız sağ olsun. Türkiye’nin başı sağ olsun. Allah böyle bir felaket hiç kimseye yaşatmasın. Yaralanan ve hastanelerde tedavi gören vatandaşlarımıza acil şifalar diliyoruz. İYİ parti Fethiye ilçe başkanlığı olarak yardım kampanyası başlattık. Vatandaşlarımız ve partilileri çok duyarlı. Yardım için ilçe binamıza gelen herkese teşekkür ediyorum. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mutluluğun fonu antik kentler oldu
Mutluluğun fonu antik kentler oldu
Kaybolan Meslek: Kalaycılık
Kaybolan Meslek: Kalaycılık