Dalaman-Ankara uçak seferleri haftanın yedi günü yapılacak

Muğla’nın önemli turizm merkezlerinden olan ve yaz sezonunda Muğla’ya en fazla turistin giriş yaptığı Dalaman Havalimanı’ndan haftanın yedi günü direkt Ankara uçuşları başladı.

Dalaman-Ankara uçak seferleri haftanın yedi günü yapılacak
Dalaman-Ankara uçak seferleri haftanın yedi günü yapılacak Fethiye Haber Ajansı
Bu içerik 211 kez okundu.

Her sabah 08.05’te Ankara’dan hareket edecek uçağın Dalaman’a 09.30 da ulaşması, saat 10.05’te Dalamandan hareket edecek uçağın ise 11.15 de Ankara’ya ulaşması planlanıyor. Ankara uçuşları ayrıca yurtiçinde Adana, Adıyaman, Ağrı, Batman, Bingöl, Çanakkale, Diyarbakır, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Gaziantep, Alanya, Hakkari, Hatay, Iğdır, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Kars, Malatya, Mardin, Muş, Ordu, Samsun, Siirt, Şanlıurfa, Şırnak, Rize, Trabzon ve Van’a aktarmalı uçuş imkanı da sağlıyor.

Dalaman Ankara uçuşlarının sadece direkt Ankara olarak görülmemesi gerektiğini, bu uçuşların 33 farklı şehre ve dünyanın pek çok noktasına aktarmalı ulaşmanın bir yolu olduğunu belirten Dalaman Havalimanı Mülki İdare Amiri Hayrettin Balcıoğlu “Dalaman – Ankara hattında doluluk arttıkça sefer sayıları da artacaktır. Muğla Valisi Orhan Tavlı başta olmak üzere emeği geçenlere teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mutluluğun fonu antik kentler oldu
Mutluluğun fonu antik kentler oldu
Kaybolan Meslek: Kalaycılık
Kaybolan Meslek: Kalaycılık