Kaymakam Karaman göreve başladı

Fethiye Kaymakamlığına atanan Yusuf İzzet Karaman göreve başladı. Karama göreve başlamasıyla ilgili yayınladığı mesajda, “Cennet vatanımızın şüphesiz en güzel ilçelerinden olan Fethiye’de sizlere hizmet etmenin onur ve heyecanı ile göreve başlarken, 7’den 70’e tüm Fethiye sakinlerini en kalbi duygularımla selamlıyorum" ifadelerini kullandı.

Kaymakam Karaman göreve başladı
Kaymakam Karaman göreve başladı Fethiye Haber Ajansı
Bu içerik 167 kez okundu.

Bu zamana kadar mülki idare amiri olarak ülkemizin farklı bölgelerinde görevimizi gönlümüzde vatan sevgisi ile ifa etmeye gayret gösterdik. İnanıyorum ki tüm mesai arkadaşlarım, sivil toplum kuruluşları ve kıymetli hemşehrilerimiz ile işbirliği içerisinde saygıyı, sevgiyi, hoşgörüyü, sürdürülebilir kalkınmayı, doğa dostu çözümleri, gelişen dünyayla entegrasyonu referans alarak kamu hizmetlerinin kalitesini artırmak ve bu hizmetlere herkesin eşit bir şekilde kolayca ulaşmasını sağlamak için elimizden gelen gayreti göstermeye çalışacağız.

Bu önemli görev bayrağını teslim alırken, Fethiyemizin gelişmesinde, ülkemizin önemli turizm destinasyonlarından biri olmasında emekleri olan benden önce görev yapan tüm meslektaşlarıma, yerel yönetimlerimizin kıymetli temsilcilerine, kamu görevlilerimize, sivil toplum kuruluşlarımıza, basın mensuplarımıza ve gönüllülerimize teşekkür ederim. Güzide ilçemiz Fethiye’de yaşayan değerli vatandaşlarımızdan desteklerini bekler, sağlıklı, huzurlu ve mutluluk dolu günler dilerim.” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mutluluğun fonu antik kentler oldu
Mutluluğun fonu antik kentler oldu
Kaybolan Meslek: Kalaycılık
Kaybolan Meslek: Kalaycılık