Advert

Bakım Garantili Tektaş Yüzük Modellerinde Sezon Sonu İndirimi

3 yıl bakım garantili olarak üretilen tüm tektaş kolye, baget yüzük ve bilezik modellerimiz özel günleri daha anlamlı hale getiriyor.

Bakım Garantili Tektaş Yüzük Modellerinde Sezon Sonu İndirimi
Bakım Garantili Tektaş Yüzük Modellerinde Sezon Sonu İndirimi Fethiye Haber Ajansı
Bu içerik 1862 kez okundu.

3 yıl bakım garantili olarak üretilen tüm tektaş kolye, baget yüzük ve bilezik modellerimiz özel günleri daha anlamlı hale getiriyor. Kolye modellerimiz; baget pırlanta kolyeler, tektaş pırlanta kolyeler, pure koleksiyonu harf kolyeler, pure koleksiyonu kolyeler, coronet pırlanta kolyeler olarak ayrılmış farklı modelleri ile satışta bulunuyor. Her bir ürün 4C kriterlerine uygun olarak üretilmekte ve craft pırlanta imzası ile satışa sunulmaktadır. Pırlanta kolye modellerimiz içerisinden ürün alışveriş yapabilmek daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için sitemizi ziyaret edebilir, kendinize özel sepet oluşturarak ücretsiz kargo imkanı ile sezon sonu %50 indirim ile tamtur yüzük fırsatını yakalayabilirsiniz.

Dış dünyaya açılan ve bizleri yansıtan giydiğimiz kıyafet ve kullandığımız aksesuarlardır. Belirli bir tarzınızın olduğunu kullandığınız aksesuar ürünleri ile de ortaya koyabilirsiniz. Zarafetin ve masumluğun ön plana çektiği çeşitli pırlanta ürünler sitemizde sezon sonu indirimleri ile satışta bulunuyor. Her bir ürün kendi içerisinde biricik ve kişiye özel olarak tasarlanmış bir izlenim sunarak rahatlıkla kullanmayı sağlıyor.

Güvenilir Online Alışverişte Craft Pırlanta Farkı

 Güvene dayalı olarak gerçekleştirilen alışveriş hizmetimiz iade garantisi, her bir ürünün sertifikasyonu bulunuşu, özel 3 yıllık bakım garantisi ile satışta bulunmakta. Kullanmış olduğunuz her bir aksesuarın belirli nitelikleri bulunur. Bu nitelikler görüntüde farklılık sağlarken, yüzüğün ağırlığında, parmağınızadaki duruş şeklinde ve fiyatını da farklılığa sebep olur. Şu anda sitemizde satışta bulunan her bir tektaş yüzük, pırlanta kolye, bileklik ve küpe modelleri yeni yıla özel %50 indirimi ile satışta bulunuyor zerafetin izi ön plana çıkaracak pırlanta küpe modelleri kategorilerimiz de sizleri beklemekte.

Bagetli pırlanta küpeler, tektaş pırlanta küpeler ve coronet pırlanta küpeler görünümleri ile farklılıklar oluşturarak birbirinden farklı kategorilerde sizlere sunulmakta satın alacak olduğunuz her bir ürün farklı modeli ile kendi kategorisinde işleniyor. Özel koleksiyon coronet pırlanta küpe modelleri aradığınız şıklığı etrafa yaymanız da sizlere fırsat sunuyor. Özel olarak üretilmiş ve satışa sunulmuş olan bu koleksiyondaki her bir küpe merkez kısımda bulunan bir taş ve etrafında sarılmış küçük detaylı ve parlak pırlantalardan oluşmaktadır. Dikdörtgen şeklinde tasarlanmış olan bu model yılın trendlerine uygunluk sağlayacak bir görüntüde sunmakta. https://www.craftpirlanta.com/ Coronet pırlanta küpeler kategorisi içerisinden şu anda yıl sonu sezon indirimleri ile satın alabileceğiniz birbirinden farklı küpe modeline ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mutluluğun fonu antik kentler oldu
Mutluluğun fonu antik kentler oldu
Kaybolan Meslek: Kalaycılık
Kaybolan Meslek: Kalaycılık