Pandemi yılının pırlanta sektör lideri!

Pandemi yılı olarak anılacak olan 2020’de en çok tercih edilen pırlanta modellerinde Blue Diamond’ın liderliği var.

Pandemi yılının pırlanta sektör lideri!
Pandemi yılının pırlanta sektör lideri! Fethiye Haber Ajansı
Bu içerik 276 kez okundu.

Alışveriş ve mücevherat üzerine online satış yapan siteler ile avm ve kuyumculardan alınan veriler incelendiğinde Blue Diamond’ın Türkiye’de en çok tercih edilen modelleri barındırdığı analiz edildi.

Türk kadınının dünyanın en zevk sahibi kadınları listesinde Fransız kadınlarını geçip zirveye yerleşmesinin ardından analiz ve inceleme şirketleri adeta Türkiye’ye üst kurdu ve ilk sonuçlarda pırlanta üzerine açıklandı.

Pırlanta tüketimi konusunda ilk onda yer alan Türkiye açıklanan bu veriler ışığında Blue Diamond’ı dünya liderliğine taşıyacağı kesinleşti.

Blue Diamond’ın liderlik sebebi tasarım zerafetinin yanı sıra kurda ve altındaki artışlara rağmen fiyatlarını 2019 seviyelerinde tutması. Bu durum Türk kadının hem zarif hem de tutumlu olduğunu gösteriyor. Alışveriş anketlerinde tek taşlar Blue Diamond’ın en çok tutulan tasarımları arasında liste başı olurken onu ilginç bir şekilde tektaş modelleri izliyor.

Araştırmanın bir diğer ilginç yani da her yaştan kadınların birinci tercihini Blue Diamond’dan yana yapması oldu. Sadece yüzüklerin her modelinde değil pırlanta denilince akla gelebilecek tüm alanlarda ürün yelpazesi olan bu pırlanta markasının belli ki iki bin yirmiye büyük bir etki bırakacak.

Türk kadını eskiden olduğu gibi yine pırlantada son sözü Blue Diamond olarak dedi ve bu derken de dünyayı da etkilemeyi ciddi ölçüde başardı.

Blue Diamond Pırlanta pandemi tektaş
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mutluluğun fonu antik kentler oldu
Mutluluğun fonu antik kentler oldu
Kaybolan Meslek: Kalaycılık
Kaybolan Meslek: Kalaycılık