Karaot Plajı'nda çalışmalar hızla devam ediyor

Fethiye Belediyesi tarafından ‘halk plajı’ yapılacak olan Karaot’ta çalışmalar sürüyor.

Karaot Plajı'nda çalışmalar hızla devam ediyor
Karaot Plajı'nda çalışmalar hızla devam ediyor Fethiye Haber Ajansı
Bu içerik 37297 kez okundu.

Geçtiğimiz yıl yapılan Karaot Plajıyla ilgili ihaleye Fethiye Belediyesi’de katılmış ve ihaleyi kazanmıştı. Karaca’nın talimatıyla, aynı İnlice’deki gibi Karaot plajının da ‘halk plajı’ olması için çalışma başlatıldı. Fethiye Belediyesi ekipleri, belirlenen proje üzerinden çalışmaları hızla sürdürüyor.

Çalışmalar hassas bir şekilde sürüyor Caretta Carattaların yuvalanma alanları, endemik bitkilerin korunması gibi birçok konuya dikkat eden Fethiye Belediyesi, projesini de bu doğrultuda hazırladı. Fethiye Kent Konseyi, Fethiye Ekoloji Yaşam Derneği, ilgili STK’lar ile belediye bürokratlarının katıldığı toplantıda sunulan önerilere göre hazırlanan projeyle ilgili hassas bir şekilde çalışılıyor.

İnlice Plajı’ndaki gibi fiyatlar uygun olacak Fethiye Belediyesi aynı İnlice Plajı’nda gerçekleştirdiği gibi halka ücretsiz halk plajını hizmete kısa bir sürede açacağı öğrenildi. Karaot’ta da İnlice Plajı’ndaki gibi uygun fiyatlar ile hizmet verileceği öğrenilirken, aynı zamanda Bakanlık tarafından korona virüs ile ilgili belirlenen geneldeki tüm kurallara göre hizmet vereceği öğrenildi. Fethiye’nin doğal güzelliklerinden birisi olan Karaot ile ilgili çalışmalar hızla devam ederken, ekipler bölgede yoğun mesai harcıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mutluluğun fonu antik kentler oldu
Mutluluğun fonu antik kentler oldu
Kaybolan Meslek: Kalaycılık
Kaybolan Meslek: Kalaycılık