Advert

Seydikemer Belediyesinden İsmail Dede’ye Eşya Yardımı

Seydikemer Belediyesi Gerişburnu mahallesinde yaşayan 76 yaşındaki İsmail Kocakaya’ya eşya yardımı yaptı.

Seydikemer Belediyesinden İsmail Dede’ye Eşya Yardımı
Seydikemer Belediyesinden İsmail Dede’ye Eşya Yardımı Fethiye Haber Ajansı
Bu içerik 64538 kez okundu.

Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz’ün talimatlarıyla, Gerişburnu mahallesinde yaşayan 76 yaşındaki İsmail Kocakaya’nın evine daha önce Seydikemer Belediyesi ekipleri
evin baştan aşağı düzenlenmesi için gerekli çalışmalara başlamıştı. İlk önce evin çevresi düzenlenirken, Seydikemer Belediyesi Sosyal İşleri Müdürlüğü tarafından İsmail Kocakaya’ya
eşya yardımı yapıldı.

Seydikemer belediyesi sosyal işleri müdürü Kasım Gürbüz “Eşyalarını güzel bir şekilde koyup yerleştirdik. Bundan sonra senin eksikliklerini takip edeceğiz. Her zaman yanında olacağız.
Belediye Başkanımız Yakup Otgöz’ünde sana çok selamı var. Biz sana bunda sonra mutlu, huzurlu, sağlıklı bir ömür diliyoruz” dedi.
Gerişburnu mahallesi muhtarı Ramazan Küçükekiz “Belediye Başkanımız Yakup Otgöz’e çok teşekkür ediyorum. İsmail amcamızın tüm eksiklikleri tamamlanarak ihtiyaçları giderildi”
dedi.
Ev sahibi İsmail Kocakaya’da “Belediye Başkanımız Yakup Otgöz’e çok teşekkür ediyorum. Yollarınız açık olsun cennet mekanı olsun. İlk günlerinize karşı gelsin. Sağolun varolun” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mutluluğun fonu antik kentler oldu
Mutluluğun fonu antik kentler oldu
Kaybolan Meslek: Kalaycılık
Kaybolan Meslek: Kalaycılık