Fethiye ve Ölüdeniz'de yollar tıkandı

Ramazan Bayramını tatil olarak değerlendirmek isteyenlerin sahillere akını devam ediyor. Fethiye, Bodrum ve Marmaris’te trafik dursa da eğlence ve bayram coşkusu devam ediyor.

Fethiye ve Ölüdeniz'de yollar tıkandı
Fethiye ve Ölüdeniz'de yollar tıkandı Fethiye Haber Ajansı
Bu içerik 4329 kez okundu.

Bayram tatilinde Güney Egeyi tercih eden yerli turistler bayramın tadını doyasıya çıkardı. Neredeyse Muğla’nın bütün ilçelerinde yoğun trafik oluştu.

Fethiye bölgesine gelen her yerli ve yabancı turistin mutlaka uğradığı Ölüdeniz’e gitmeye çalışanlar bu bayramda da zaman zaman sıkıntı yaşadı. Yol, jandarma tarafından yaklaşık 2 saat ulaşıma kapatıldı.

Fethiye’de yaşanan bayram tatili yoğunluğu nedeniyle jandarma Hisarönü Kavşağı’nda araçları durdurdu. Yolda yaklaşık 5 kilometrelik araç kuyruğu oluştu. Ölüdeniz’e ulaşmayı başaranlar ise denizin, güneşin tadını çıkarttılar.

Saklıkent Kanyonu, Ramazan Bayramı’nda ziyaretçi akınına uğradı. Saklıkent’i, 6 günde 29 bin kişinin ziyaret ettiği belirtildi.

Saklıkent Kanyonu İşletme Müdürü Ramazan Yantır, gazetecilere yaptığı açıklamada, tatilin başladığı günden bu yana kanyonu 29 bin kişinin ziyaret ettiğini söyledi.

Kanyonu geçen yıl 575 bin kişinin ziyaret ettiğini belirten Yantır, “Bu sene de yılbaşında itibaren yerli ve yabancı turistler büyük ilgi gösteriyor. Geçen yılın ziyaretçi sayısını bu sene aşacağımızı düşünüyoruz. Herkesi kanyona bekliyoruz.” Dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mutluluğun fonu antik kentler oldu
Mutluluğun fonu antik kentler oldu
Kaybolan Meslek: Kalaycılık
Kaybolan Meslek: Kalaycılık