Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca Mazbatasını Aldı

Fethiye’de yüzde 48 oy oranıyla 25 yıl aradan sonra CHP’yi tekrar Fethiye Belediyesi ile buluşturan Alim Karaca; mazbatasını aldı. Yoğun katılımın olduğu mazbata töreninde Başkan Alim Karaca’dan sonra CHP meclis üyeleri de mazbatalarını sırayla aldı.

Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca Mazbatasını Aldı
Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca Mazbatasını Aldı Fethiye Haber Ajansı
Bu içerik 7036 kez okundu.

Cumhuriyet Halk Partisinin Fethiye Belediye Başkan Adayı olarak yerel seçim yarışına girip yüzde 48 oy ile Fethiye’nin yeni başkanı seçilen Alim Karaca, mazbatasını Fethiye Adliyesi’nde düzenlenen törenle aldı. Karaca, mazbatasını İlçe Seçim Kurulu Başkanı Halil Şenay’dan  aldı. İlçe Seçim Kurulu’nda düzenlenen mazbata törenine, CHP Fethiye İlçe Başkanı Alim Karaca, CHP belediye meclis üyeleri, partililer ve vatandaşlar katıldı. Fethiye Adliyesine  gelen  yüzlerce  vatandaş Alim Karaca’ya büyük sevgi gösterisinde bulundu.

“DEVİR TESLİM TÖRENİ PAZARTESİ GÜNÜ”

Mazbata töreninin ardından açıklama yapan Alim Karaca, “İstediğimiz sonuca ulaştık. Aylardır gece gündüz çalıştık ve karşımızdaki güçleri siz çok iyi biliyorsunuz. Herkes bizim kaybetmemiz için mücadele verdi. Ama sizlerin sevgisi ve güveni bizi buralara getirdi. Yola çıkarken 25 yıllık özleme son vereceğiz demiştik. Bugün yeni bir döneme giriyoruz. 5 yıl içerisinde çok güzel işler yapacağız. Kimseyi ayrıştırmayacağız, çok güzel işler yapacağız. Yüzde 48 ile aldığımız belediyeyi yüzde 60 ile alacağız. Pazartesi günü saat 11.00’da devir teslim törenimiz var. Vatandaşlarımıza projeleri hayata geçireceğiz diye söz vermiştik. Şimdiden 2 projeyi hayata geçiyoruz. Dün akşam büyükşehir belediye başkanımız ile birlikteydik. Büyükşehir ve Ankara ile kavga etmeyeceğiz demiştik. Down kafeler ve yaşlılar için lokaller yapacağız demiştik. Bu projelerimizi 1 ay içerisinde hayata geçiriyoruz.  Bizler Fethiye’de çok güzel işler yapacağız. 3-4 ay rölantide gideceğiz ama 6 aydan sonra kimse bizi tutamayacak” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mutluluğun fonu antik kentler oldu
Mutluluğun fonu antik kentler oldu
Kaybolan Meslek: Kalaycılık
Kaybolan Meslek: Kalaycılık