Advert

Kayabaş: Fethiye Örnek Bir Şehir Olacak

Cumhur İttifakı Fethiye Belediye Başkan Adayı Muhittin Kayabaş, seçim çalışmaları kapsamında Kesikkapı ve Bozyer mahallelerinde mitingler düzenledi. Fethiye’nin hizmetlerle buluşması adına Cumhur İttifakı’na destek isteyen Kayabaş, büyük projelerle Fethiye’nin her anlamda örnek bir şehir olacağını belirtti.

Kayabaş: Fethiye Örnek Bir Şehir Olacak
Kayabaş: Fethiye Örnek Bir Şehir Olacak Fethiye Haber Ajansı
Bu içerik 4829 kez okundu.

Cumhur İttifakı Fethiye Belediye Başkan Adayı Muhittin Kayabaş, her mahalleye eşit hizmet verileceğinin sözünü verdi. Fethiye’nin sorunlarını gönül belediyeciliği ile çözeceklerini ifade eden Cumhur İttifakı adayı, mahalle sakinlerine destekleri için teşekkür etti.

Cumhur İttifakı Fethiye Belediye Başkan Adayı Muhittin Kayabaş, “Fethiye için şu zamana kadar yapılanlara ve bunlarda emeği geçenlere teşekkür ediyoruz. Fakat biz daha fazlasını yapmaya talibiz. Öncelikle şehir girişlerimizi Fethiye’ye yakışır hale getireceğiz. 250 milyon TL tutarındaki Fethiye Körfezi’nin temizliği için Bakanımızdan destek sözünü aldık. Dar gelirli vatandaşlarımızın ev sahibi olabilmesi adına TOKİ projesine kayıtlar başladı. Fethiye Devlet Hastanesi artık yetersiz kalıyor. Ek hizmet binası çalışmamız ile acili rahatlatacağız. sex shop Bunun yanında Değirmenbaşı’nda yaptıracak olduğumuz; büyüyen ve gelişen Fethiye’nin tüm ihtiyaçlarına cevap verecek tam teşekküllü bölge hastanemizin de takipçisi olacağız” dedi. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mutluluğun fonu antik kentler oldu
Mutluluğun fonu antik kentler oldu
Kaybolan Meslek: Kalaycılık
Kaybolan Meslek: Kalaycılık