İyi Parti Fethiye İlçe Teşkilatından Adaylık Açıklaması

İyi Parti Fethiye İlçe Teşkilatı sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile Fethiye için aday belirleme sürecinin devam ettiği belirtildi.

İyi Parti Fethiye İlçe Teşkilatından Adaylık Açıklaması
İyi Parti Fethiye İlçe Teşkilatından Adaylık Açıklaması Fethiye Haber Ajansı
Bu içerik 3328 kez okundu.

İyi Parti Fethiye İlçe Teşkilatı sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile Fethiye için aday belirleme sürecinin devam ettiği belirtildi. Açıklamada ayrıca kendisine teklif götürüldüğü iddia edilen bazı isimlere de kesinlikle teklif götürülmediği bildirildi. 

Parti'den yapılan açıklamada şu ifadelere yer veriliyor:

31 Martta yapılacak yerel seçimler için İyi Parti olarak hazırlıklarımız tüm hızıyla devam etmektedir. Fethiye'mize ve partimize layık bir belediye başkanı adayı belirleyebilmek için parti yönetimimiz çalışmalarını titizlikle yürütmektedir.

Bu süre zarfında partimize birçok aday adayı başvuruları yapılmaktadır. Bunlardan bir tanesi de geçtiğimiz günlerde İyi partinin Fethiye Belediye başkanlığı için kendisine teklifte bulunduğunu iddia eden Sayın Selahattin Kayaman’dır.

İyi parti Fethiye ilçe yönetiminden kendisine herhangi bir aday teklifinde bulunulmadığı gibi kendisi bizzat İlçe başkanımız Sayın Suat Aybek’i 08.02.2019 tarihinde saat 14:14 te aramış, İlçe başkanımız müsait olmadığı için telefonu İlçe başkan yardımcımız Sayın Durmuş Oran açmış ve kendisiyle görüşmüştür. Yapılan görüşmede kendisi partimizden belediye başkan adayı olabileceğini belirtmiştir. Cevap olarak da kendisine bu taleplerinin ilçe yönetimince ve gerekli kurullarca değerlendirilebileceği söylenmiş ve teşekkür edilmiştir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mutluluğun fonu antik kentler oldu
Mutluluğun fonu antik kentler oldu
Kaybolan Meslek: Kalaycılık
Kaybolan Meslek: Kalaycılık