Fırtına Yıktı Geçti

Muğla ve Antalya kıyılarında akşam saatlerinde başlayan ve gece boyu devam eden şiddetli fırtınada ağaçlar devrildi, cam ve plastik seralarda büyük hasar oluştu, bazı evlerin çatısı uçtu.

Fırtına Yıktı Geçti
Fırtına Yıktı Geçti Fethiye Haber Ajansı
Bu içerik 390 kez okundu.

Muğla’nın tamamında Bodrum’dan Seydikemer’e kadar özellikle kıyıda etkili olan şiddetli fırtına hayatı olumsuz etkiledi. Bodrum, Datça, Köyceğiz ve Fethiye’de tekneler zarar görürken, Fethiye ve Seydikemer’de onlarca cam ve plastik sera hasar gördü. Çok sayıda ağaç devrilirken, bazı evlerin de çatısı uçtu. Özellikle gece enerji nakil hatlarında meydana gelen arızalar nedeniyle yer yer elektrik kesintileri yaşandı. Seralar başta olmak üzere hasar tespit çalışmaları sürüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompası penis pompası tranzon sex shop trabzon erotik shop sex shop trabzon rize sex shop sex shop rize rize erotik shop artvin sex shop sex shop artvin artvin sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane erotik shop sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane samsun sex shop sex shop samsun giresun sex shop sex shop giresun sex shop ordu ordu sex shop ordu erotik shop sex shop ordu