90'lık Galip Dede Üçüncü Baharını Yaşıyor

Muğla'nın Seydikemer İlçesi'nde 90'lık Galip dede ile 67'lik Adile ninenin nikahını Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz kıydı.

90'lık Galip Dede Üçüncü Baharını Yaşıyor
90'lık Galip Dede Üçüncü Baharını Yaşıyor
Bu içerik 5717 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Muğla'nın Seydikemer İlçesi bu nikah törenini konuşuyor. Seydikemer Belediyesi Evlendirme Müdürlüğüne başvuran 90 yaşındaki Galip Boğa ile 67 yaşındaki Adile Olpak, evlenmek istediklerini bildirdi. Nikahının da Belediye Başkanı Yakup Otgöz tarafından kıyılmasını istedi. Çiftin evraklarının hazırlanmasının ardından Seydikemer Belediyesindeki nikahı Belediye Başkanı Yakup Otgöz kıydı. Nikah şahitliklerini Boğalar Mahalle Muhtarı Halil Aydın ile Çaltıözü Mahalle Muhtarı Muhsin Alaşan yaptı. Seydikemer İlçesi Boğalar Mahallesinden 6 torun sahibi Galip Boğa, uzun yıllardır birlikte nikahsız yaşadığı Adile Olpak ile Seydikemer Belediyesinde düzenlenen törenle evlendi. Nikah törenine çiftin evlatları ve damatları ile yakınları da katılırken; çift ''Çok mutluyuz'' diye konuştu. Nikahın ardından başkan Otgöz, çifte günün anısına fincan takımı hediye ederken, nikah defterini de 67 yaşındaki gelin Adile Olpak'a verdi.

galip dede üçüncü baharını yaşıyor ilginç haber ilgin videolar seydikemer 90lık dede evlendi 90lık galip dede evlendi muğla seydikemer belediyesi seydikemer belediye başkanı yakup otgöz boğalar galip boğa nikah evlilik yaşlı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mutluluğun fonu antik kentler oldu
Mutluluğun fonu antik kentler oldu
Kaybolan Meslek: Kalaycılık
Kaybolan Meslek: Kalaycılık