Advert

AK Parti ilçe başkanından havada 15 Temmuz mesajı

Ölüdeniz’in dünyaca ünlü Babadağ’dan paraşütle atlayarak havada “15 Temmuz’u unutturmayacağız” yazılı pankart açan Ak Parti Fethiye İlçe Başkanı Kadir Sarıhan, “Eğer 15 Temmuz hain darbe girişimi başarılı olsaydı kendi yurdumuzda yabancı olarak kalacaktık.” dedi.

AK Parti ilçe başkanından havada 15 Temmuz mesajı
AK Parti ilçe başkanından havada 15 Temmuz mesajı Fethiye Haber Ajansı
Bu içerik 2545 kez okundu.

Sarıhan, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla yamaç paraşütü pilotu Emrah Karayiğit ile Babadağ’ın bin 700 metre pistinden atlayarak havada “15 Temmuz’u unutturmayacağız” yazılı pankart açtı.

İnişin ardından gazetecilere açıklama yapan Sarıhan, 15 Temmuz’daki hain darbe girişiminin Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın iradeli yönlendirmesi ve Türk milletinin dik duruşuyla bertaraf edildiğini hatırlattı. Başkan Sarıhan, şehitlerin anısına farklı bir etkinlik yapmak istediklerini belirterek, “Ülkemizin her köşesi çok güzel. Bu güzelliklerde yabancıları ağırlıyoruz. Eğer 15 Temmuz hain darbe girişimi başarılı olsaydı kendi yurdumuzda yabancı olarak kalacaktık. Allah bir daha böyle bir acı yaşatmasın, memleketimizin başına böyle bir musibet bir daha göstermesin.” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mutluluğun fonu antik kentler oldu
Mutluluğun fonu antik kentler oldu
Kaybolan Meslek: Kalaycılık
Kaybolan Meslek: Kalaycılık