Advert

Kayabaş: Asıl üzüntüm vekil seçilemem değil.

Aday adaylığını açıkladığı günden itibaren partili ya da partisiz herkesin takdirini kazanan, 1 ya da ikinci sırada olması beklenen ancak 3. Sıra verilen Muhittin Kayabaş’ın sosyal medyadan yaptığı açıklaması büyük beğeni aldı.

Kayabaş: Asıl üzüntüm vekil seçilemem değil.
Kayabaş: Asıl üzüntüm vekil seçilemem değil. Fethiye Haber Ajansı
Bu içerik 1478 kez okundu.

24 Haziran Pazar günü yapılan seçimde sandıkların açılmaya başlamasıyla milletvekili seçilme ihtimali olan, ancak kazanamayan Ak Parti Muğla 3. sıra milletvekili adayı Muhittin Kayabaş yaptığı açıklamada, “Asıl üzüntüm vekil seçilemem değil, Muğla’ya hizmet edemeyecek oluşum” dedi.

Kayabaş yaptığı açıklamada: “Saygıdeğer kıymetli hemşehrilerim,
Dün ülke olarak Cumhuriyet tarihimizin ilk Başkanını seçtik. Vatandaşlarımızın büyük teveccühü ve % 52,55’lik oy oranı ile Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı Başkan yaptık. Parti olarak mecliste çoğunluğu elde edemesek de Cumhur İttifakı olarak 343 vekil çıkararak başarılı bir seçimi geride bıraktık. Davamıza ve Muğla’ya hizmet için çıktığım bu yolda ALLAH vekillik nasip etmedi belki ama bu davanın bir neferi olduğum gerçeğini değiştirmeyecektir. Elbette seçilemememizin bir burukluğu olsa da asla bir dargınlık, kızgınlık yok. Asıl üzüntüm vekil seçilemem değil, Muğla’ya hizmet edemeyecek oluşum. Fakat bu kabuğumuza çekileceğiz anlamına asla gelmiyor. Davamıza ve Muğla’mıza farklı kulvarlarda hizmet etmeye, ALLAH sağlık verdikçe devam edeceğim inşallah. Bu çıktığım yolda bana oylarıyla destek veren, vermeyen herkese teşekkür ederim.” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mutluluğun fonu antik kentler oldu
Mutluluğun fonu antik kentler oldu
Kaybolan Meslek: Kalaycılık
Kaybolan Meslek: Kalaycılık