Advert

Törenle MHP’ye katıldılar

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Fethiye ilçe başkanlığında partiye katılım töreni düzenlendi.

Törenle MHP’ye katıldılar
Törenle MHP’ye katıldılar Fethiye Haber Ajansı
Bu içerik 4497 kez okundu.

Parti binasında yapılan törende Fethiye Ülkü Ocaklarından yaklaşık 50 kişi partiye üye olurken rozetleri de MHP Fethiye İlçe Başkanı Osman Cura, MHP Muğla Milletvekili Adayı Kaan Kürşat Gönül ve Parti büyükleri tarafından takıldı. İlçe Teşkilatından düzenlenen törene Seydikemer İlçe Başkanı Yusuf Bağırcı, MHP geçmiş dönem Milletvekili adayı Nuri Öztürk ve çok sayıda partili katıldı.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Fethiye  İlçe Başkanlığında düzenlenen törende konuşan MHP Fethiye İlçe Başkanı Osman Cura  son bir hafta içinde MHP’ye Fethiye’de 250 katılımın olduğunu belirterek yaptığı konuşmada “MHP bitti diyenlere bu salon cevap veriyor. Partimize son günlerde her günü yeni katılım oluyor. MHP olarak sizlere güvenimiz tamdır. Bu törene katılım sağlayan herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Fethiye Ülkü Ocakları Başkanı Emre Tekcan da yaptığı konuşmada “Biz ülkü ocakları olarak Bağbuğ’un emaneti olan MHP’yi başarıya ulaştırmak için yemenin ettik. MHP’ye olan teveccüh her geçen gün artıyor. Son bir hafta için partimize 250 yeni üye kaydı yaptık. MHP hiç bir zaman bölünmez. Herkese çok teşekkür ediyorum. Mücadeleye devam edeceğiz” diye konuştu.

Milliyetçi Hareket Partisi Muğla Milletvekili Adayı Kaan Kürşat Gönül, partiye olan katılımların kendilerine cesaret verdiğini belirterek başladığı konuşmasında, “Ülkücü hareketin geçmişi burada. Bu törene katılan herkese teşekkür ediyorum. Partiye bu katılım bize cesaret verdi. Biz ülkücü gençlik ve MHP olarak Başbuğ’un ve liderimiz Bahçeli’nin sözünü yere düşürmedik. şimdiye kadar herkes çok fedakarlık etti. Tüm partililerimiz sadece MHP’ye değil, Cumhur ittifakına da oy verecek. Bu hareket bize bir miras değil bir emanettir. Bu hareketi emanet değil bir miras olarak görenler bizden ayrıldı. ama gün doğacak şafak sökecektir. Bizim hiç kimseye kapımız kapalı değil. Biz gittiğimiz her yerde oyunuza değil gönlünüze talibiz diyoruz. Seçimler öncesi biz MHP olarak elimizden geleni değil gereğini yapıyoruz. MHP olarak bizim tüm halkımızdan istediğimiz tek şey herkes sandığa gitsin oyunu kullansın. Hangi partiye oy verdiği önemli değil ancak iradesini sandığa yansıtsın. Bizler sandıkları bekleyeceğiz, sandıkların başından bir an olsun ayrılmayacağız. 24 Haziran akşamı bu kutlu çatı altında kutlama yapacağız” diye konuştu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mutluluğun fonu antik kentler oldu
Mutluluğun fonu antik kentler oldu
Kaybolan Meslek: Kalaycılık
Kaybolan Meslek: Kalaycılık