Saatcı, yine Büyükşehir Belediyesi'ni eleştirdi

Her açıklamasında büyükşehir yasasını, merkezi hükümeti ve Muğla Büyükşehir Belediyesi’ni eleştiren Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı, Ölüdeniz’de yetki karmaşası olduğunu söyledi.

Saatcı, yine Büyükşehir Belediyesi'ni eleştirdi
Saatcı, yine Büyükşehir Belediyesi'ni eleştirdi Fethiye Haber Ajansı
Bu içerik 11204 kez okundu.

Fethiye Belediyesi tarafından gerçekleştirilen 2. Fethiye Ölüdeniz Bahar Buluşması, Sezona Merhaba etkinliği açılışı gerçekleştirildi.Fethiye Kent Orkestrası Ölüdeniz Belceğiz Plajı’nda yürüyüş gerçekleştirerek çeşitli marşlar çaldı. Türk Hava Kurumu’nun gösterileri turistler tarafından ilgiyle izlendi.

Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı, “Kazasız, belasız, bol kazançlı bir sezon diliyorum. Önce olumsuzluklarla başlayacağım. Ölüdeniz’de yetki karmaşası var. Dünyanın en özel yerlerinden bir tanesinde yaşıyoruz. Şuan da konuşma yaptığım yeşil alan Büyükşehir’in, hemen 2 metre solumdaki kaldırım İlçe Belediyesi’nin, hemen sağ kısımda bulunan plaj ise Özel Çevre Koruma’nın!. Vatandaş kime ne diyecek? Her köşe başına resmini asmakla olmuyor bu işler, hizmet yapacaksın, yaptığın hizmeti asacaksın. Halk bunun takdirini yapıyor. Kanalizasyon ve arıtma da sıkıntılarımız var ama böyle sezona giriyoruz. Sadece Kıdrak, Kumburnu, Belceğiz plajının gelirleri bırakacaklar buraya, zaten burası 1 yılda kendini amorti eder, diğer yıl ihya olur. Babadağ’da atlayış alanıyla ilgili sıkıntılar varmış. Onu ilgili arkadaşlarımla görüştüm. Bir kardeşimizin burnu kanayacağına, zaman müsait oldukça buraları yaparız. Tanıtım olarak elimizden gelen sorumluluğu yerine getirdiğimizi düşünüyorum. Ölüdeniz’de görev yapmış kardeşlerimizle zaten sürekli görüşüyoruz. Şimdiden hayırlı bir sezon diliyor, katılımlarınızdan dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Fethiye Kaymakamı Muzaffer Şahiner de, organizasyonu gerçekleştiren Başkan Saatcı ve çalışanlarına, tüm katılım sağlayan vatandaşlara teşekkür etti. İyi bir sezon geçireceklerini ifade eden Şahiner, tüm esnaflara kolaylıklar diledi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mutluluğun fonu antik kentler oldu
Mutluluğun fonu antik kentler oldu
Kaybolan Meslek: Kalaycılık
Kaybolan Meslek: Kalaycılık