Seydikemer köprüsüne kavuşuyor

Ankara’dan yine müjdeli haberlerle dönen Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, “Ne mutlu ki Seydikemerimiz köprüsüne kavuşuyor” dedi.

Seydikemer köprüsüne kavuşuyor
Seydikemer köprüsüne kavuşuyor Fethiye Haber Ajansı
Bu içerik 665 kez okundu.
Advert

Seydikemerlilerin hayali olan köprü Başkan Yakup Otgöz’ün girişimleri ile gerçekleşiyor. AK Parti Muğla Milletvekili Nihat Öztürk ve AK Parti Seydikemer İlçe Başkanı Salih Gümüş ile Ankara’da görüşmelerde bulunan Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, Seydikemer ilçe merkezinde yaşanan köprü sorununun çözüldüğü müjdesini verdi.

Ankara’da yaptığı temasların meyvesini aldıklarını söyleyen Başkan Otgöz, “Hizmetin en iyisini hak eden vatandaşlarımız için attığımız her adım, geleceğin güçlü Seydikemer’ini inşa etme içindir. Hükümet Konağı, Belediye hizmet binası, Üniversite, Köprü v.b gibi ilçemizi feraha kavuşturacak yatırımları, direkt muhataplarıyla çözüme kavuşturmak için mücadelemiz her gün körüklenerek devam ediyor. Sık aralıklarla mesaimizi Ankara’da sürdürüyoruz. Ne mutlu ki Seydikemerimiz köprüsüne kavuşuyor” dedi.

Seydikemer’in sorunlarının çözümünde destek olan AK Parti Muğla Milletvekilleri Hasan Özyer ve Nihat Öztürk’e teşekkür eden Otgöz, ilgili bakanlıklara da teşekkür etti. Otgöz, “Seydikemer’in hak ettiği değeri görmesi için elimizden gelen çalışmayı yapacağız” ifadelerini kullandı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)