yapıkredi internet şubesi

Yabancı Dil Seslendirme

Ak Parti en genç Aday Adayı Seydikemer’den

Ak Parti en genç Aday Adayı Seydikemer’den

Seydikemer’in Güneşli mahallesinde ailesi ile birlikte bir yandan çiftçilik yapan bir yandan da zor şartlar altında eğitimini sürdüren Meva Nur Okşak Ak Parti’den Muğla Milletvekili Aday adayı oldu.

Ak Parti en genç Aday Adayı Seydikemer’den
Ak Parti en genç Aday Adayı Seydikemer’den Fethiye Haber Ajansı
Bu içerik 1555 kez okundu.

“Seydikemerli vatandaşlarımızın her zaman hizmetinde olacağım. Çiftçi çocuğu olarak yıllardır tarımla iç içe yaşıyorum. Çiftçilerimizin karşılaştıkları sorunları çok iyi biliyorum. Muğla’nın çiftçilerinin her zaman yanında olup onlara destek olmak istiyorum” diyen 21 yaşındaki Meva Nur Okşak, “Muğla’dan Ak Parti milletvekili Aday Adayı olarak tüm Seydikemerli vatandaşlarımızdan destek bekliyorum” dedi.

“Çiftçi çocuğu olarak Vatanıma ve milletime hizmet etmek istiyorum” diyen Ak Parti’den Milletvekili Aday Adaylığı başvurusunda bulunan Meva Nur Okşak, “Aday adayı olma sebebim güzel vatanıma ve milletime hizmetkar olmaktır. Eğer milletimizin vekili olursam Seydikemer’de bulunan Karadere Plajını turizme kazandırıp Seydikemer’i turizm şehri haline getirmek istiyorum. Fethiye’ye güzel bir liman yapıp ticaret merkezi haline getirmek istiyorum. Yerel seçimlerde gece gündüz demeden çok çalışıp Muğla Büyükşehir Belediyesini Ak Parti ile buluşturup Muğla’nın kanalizasyon kokan sokaklarını yapmak ve Muğla’ya yakışır bir şehir inşa etmek istiyorum. Çiftçi çocuğu olarak yıllardır tarımla iç içe yaşıyorum. Çiftçilerimizin karşılaştıkları sorunları çok iyi biliyorum. Muğla’nın çiftçilerinin her zaman yanında olup onlara destek olmak istiyorum. Kısacası ben Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yolundan yürüyüp vatana ve millete en iyi şekilde hizmet etmek istiyorum” dedi.
Meva Nur Okşak Kimdir?
1997 MuğlaSeydikemer doğumlu. 2 çocuklu çiftçi bir ailenin ilk çocuğu olan Meva Nur Okşak İlk ve Ortaokulu Güneşli İlköğretim okulunda bitirdi. Başörtüsü sorunundan dolayı liseyi Açık Ögretim de okuyan Meva Nur Okşak, Işık Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Tıbbi Görüntüleme Teknikleri bölümünde öğrenim görmektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompası penis pompası tranzon sex shop trabzon erotik shop sex shop trabzon rize sex shop sex shop rize rize erotik shop artvin sex shop sex shop artvin artvin sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane erotik shop sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane samsun sex shop sex shop samsun giresun sex shop sex shop giresun sex shop ordu ordu sex shop ordu erotik shop sex shop ordu