Advert

Tufan: Önemli hedeflerimiz olacak

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Fethiye Şubesi DSİ salonunda kahvaltılı tanışma toplantısı düzenledi. Kahvaltı sonrası hizmete açılmaya hazırlanan MÜSİAD Fethiye Şubesi’ne geçen üyeler burada hedefleri hakkında görüş alışverişinde bulundular.

Tufan: Önemli hedeflerimiz olacak
Tufan: Önemli hedeflerimiz olacak Fethiye Haber Ajansı
Bu içerik 2938 kez okundu.

Toplantıya Ak Parti Muğla Milletvekili Nihat Öztürk, Ak Parti Fethiye İlçe Başkanı Kadir Sarıhan, Seydikemer İlçe Başkanı Salih Gümüş, MÜSİAD Fethiye Şube Kurucu Başkanı Kemal Tufan, Teşkilat Başkanı Mehmet Atlı ve üyeler katıldı.Kahvaltılıda üye tanıtımları da yapılırken, MÜSİAD Fethiye Şubesi üyelerinin toplam bin 161 personel çalıştırdığı ve istihdam sağladığı bildirildi. MÜSİAD Fethiye Şubesi Kurucu Başkanı Kemal Tufan, Fethiye MÜSİAD’ı oluşturarak şube olma konusunda büyük bir mesafe kat ettiklerini belirterek; ”En kısa sürede Sayın bakanlarımızdan biri ve Milletvekillerimizin de katılımıyla şube açılışımızı gerçekleştirmek istiyoruz. Fethiye ticaretinde gelişme sağlama adına önemli hedeflerimiz olacaktır” ifadelerini kullandı.

Ak Parti Muğla Milletvekili Nihat Öztürk te MÜSİAD Fethiye şubesinin Muğla’da önemli bir mesafe aldığına dikkat çekti. MÜSİAD’ın Türkiye’de ekonomik anlamda ciddi katkısının bulunduğunu söyleyen Öztürk; ”Siyaset yaparken de milli duruşu olduğunu bilenlerdeniz. 17-25 Aralık ve 15 Temmuz sürecinde ayrıca Çukur operasyonlarında sizlerin duruşu sayesinde hainler amaçlarına ulaşamadılar. Milli  değerlerimizi yıpratmak isteyen ‘Muğla’ya Türkiye’ye gitmeyin, yatırım yapmayın’ diyen Milletvekillerini gördük. MÜSİAD’lı iş adamları her konuda devletin yanında milli bir duruş gösterdi. Son konjektörlere bakınca bu duruşun devamını diliyoruz” diye konuştu.

DSİ’deki kahvaltının ardından hemen DSİ yanında Tufanlar iş merkezinin zemin katında hazırlanan MÜSİAD Fethiye Şubesi ofisine geçen üyeler ofisi gezdiler. Ofisin önünde hatıra fotoğrafı da çektiren üyeler, toplantı salonunda bir araya gelerek MÜSİAD Fethiye şubesinin hedefleri hakkında görüş alışverişinde bulundular.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mutluluğun fonu antik kentler oldu
Mutluluğun fonu antik kentler oldu
Kaybolan Meslek: Kalaycılık
Kaybolan Meslek: Kalaycılık