Seydikemer’de 145 mülteci yakalandı

İstanbul’dan Seydikemer’e getirilen burada seralarda ve inşaatlarda çalıştırılmak ve ardından Yunanistan üzerinden Avrupa vadiyle getirilen göçmenleri vatandaşların ihbarları üzerine jandarma yakaladı.

Seydikemer’de 145 mülteci yakalandı
Seydikemer’de 145 mülteci yakalandı Fethiye Haber Ajansı
Bu içerik 1051 kez okundu.

Fethiye’yi Antalya, İstanbul, Ankara gibi merkezlere bağlayan Yayla Yolu üzeri Seydikemer’in Karabel Mevkii’nde yaya gruplar halinde görülen mülteciler jandarma tarafından yakalanarak Seydikemer Kapalı Spor Salonu’na getirildi.

1 Bangladeş, 1 Nepal, 2 Afgan ve 141 Pakistan uyruklu mültecilerin İran üzerinden Ağrı, Van illerine, oradan da kamyonlarla taşındıkları İstanbul’dan da sera ve inşaatlarda çalıştırılmak üzere Seydikemer ve Fethiye’ye getirildikleri öğrenildi.

Mültecilerin buradan da daha sonra Yunanistan üzerinden Avrupa’ya gitmek istedikleri öğrenilirken, jandarma işlemlerin ardından hepsini göç idaresine teslim edecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompası penis pompası tranzon sex shop trabzon erotik shop sex shop trabzon rize sex shop sex shop rize rize erotik shop artvin sex shop sex shop artvin artvin sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane erotik shop sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane samsun sex shop sex shop samsun giresun sex shop sex shop giresun sex shop ordu ordu sex shop ordu erotik shop sex shop ordu