Destek için Hatay’da buluştular

Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı İsmail Başoğlu ve yönetim kurulu üyeleri, Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu’nun düzenlediği ‘Mehmetçik nerede, biz oradayız’ destek programına katıldılar.

Destek için Hatay’da buluştular
Destek için Hatay’da buluştular Fethiye Haber Ajansı
Bu içerik 766 kez okundu.

Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu (TESK) tüm bölge birlikleri ile birlikte Afrin’de Zeytin Dalı operasyonuna katılan Mehmetçiklerimize destek amacıyla Hatay sınır bölgesinde buluştular.

Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkçi’nin de katıldığı toplantı öncesi yaklaşık 3 bin esnaf ve sanatkarlar Cilvegözü sınır kapısını ziyaret edip ardından Reyhanlı Belediyesi ve Hatay Valiliğini de ziyaret ettiler. Aralarında 3. Bölge Aydın-Muğla Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi ile Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı İsmail Başoğlu, Başkan Yardımcısı Veli Uysal ve yönetim kurulu üyeleri de yer aldı. ”Mehmetçik nerede, biz oradayız” sloganı ile Türkiye’nin dört bir yanından gelen esnaf birlik üyeleri sınırda Mehmetçik ile bir araya gelip moral de sağladılar. TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken ve Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkçi’nin de katıldığı birlik toplantısı da Hatay’da yapıldı. Yoğun ilginin olduğu toplantıda konuşan Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci; “Bu operasyonlarla ekonomimiz dara da, zora da girmedi. Kimse merak etmesin” ifadelerini kullandı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompası penis pompası tranzon sex shop trabzon erotik shop sex shop trabzon rize sex shop sex shop rize rize erotik shop artvin sex shop sex shop artvin artvin sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane erotik shop sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane samsun sex shop sex shop samsun giresun sex shop sex shop giresun sex shop ordu ordu sex shop ordu erotik shop sex shop ordu