Evin bahçesinde zehirlediler

Fethiye’nin Kayaköyü Mahallesi’nde Erdem Çalışkan’a ait 1.5 yaşındaki eğitimli kangal cinsi köpek kimliği belirsiz kişi tarafından zehirlendi.

Evin bahçesinde zehirlediler
Evin bahçesinde zehirlediler Fethiye Haber Ajansı
Bu içerik 1747 kez okundu.

Evin bahçesindeki Zorbey isimli bir buçuk yaşındaki Kangal zehirlenerek öldürüldü. Kimseye zararı olmayan bahçe içerisinde yaşayan ve ailenin bir ferdi gibi olan Zorbey’in zehirlenmesine tepki gösteren Erdem Çalışkan, hayvan katillerinin en ağır bir şekilde cezalandırılmasını istedi.

Ülkemizde hayvana işkence yapan ve hayvan katillerinin önüne geçilebilmesi için yeni çıkartılacak yasada para cezasının yanında hapis cezası da öngörülüyor.  (Haber Merkezi)

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompası penis pompası tranzon sex shop trabzon erotik shop sex shop trabzon rize sex shop sex shop rize rize erotik shop artvin sex shop sex shop artvin artvin sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane erotik shop sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane samsun sex shop sex shop samsun giresun sex shop sex shop giresun sex shop ordu ordu sex shop ordu erotik shop sex shop ordu