yapıkredi internet şubesi

Yabancı Dil Seslendirme

FGD, 3. Olağan kongresini yapıldı

FGD, 3. Olağan kongresini yapıldı

Fethiye Gazeteciler Derneği (FGD) 3. Olağan Genel Kurulu geçtiğimiz Cumartesi günü gerçekleşti.

FGD, 3. Olağan kongresini yapıldı
FGD, 3. Olağan kongresini yapıldı Fethiye Haber Ajansı
Bu içerik 827 kez okundu.

Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Necati Taban konferans salonunda gerçekleşen olağan genel kurulun divan başkanlığını Gazeteci Yazar Akın Tezel,  Divan Başkan Yardımcılığını Zafer Özdemir, Katiplikleri de Zekeriya Şahin ve Özgül Özdemir yaptı.

Tek liste ile gerçekleşen olağan genel kurul; açılış yoklaması ile başladı. Divan heyetinin seçiminden sonra saygı duruşu ve İstiklal marşı okunması ile devam etti. Fethiye Gazeteciler Derneği Başkanı Gazeteci Seda Köktener tarafından faaliyet raporu okundu.

Kongrede kurucu Başkan Osman Baykuş, derneğin amacı dışına çıktığını belirterek, deneğin amacının Fethiye’deki gazeteciler için eğitim seminerleri düzenlemek, birlik ve beraberliğin arttırılması için toplantılar düzenlemek olduğunu söyledi.

Oy birliği ile kabul edilen raporda derneğin gelirinin 12 bin 424 TL, giderlerinin ise 12 bin 394 TL olduğu belirtildi.  2018 -2019 yıllarına ait tahmini bütçe Mesut Bölük tarafından kurula sunuldu. Sıdıka Zeybek Kölemen tarafından denetim kurulu raporunun okunması ve tüm maddelerin oy birliğiyle kabul edilmesinden sonra genel kurul seçimlerine geçildi.

Seçim sırasında yönetim kurulunda ismi bulunan kişilerin yanına görev dağılımının da yapılmasının belirtilmesi üzerine yine söz alan Baykuş, tüzüğe aykırı hareket edildiğini, kongrede tüzük gereği sadece yönetim kurulunun seçilebileceğini, seçilen yönetim kurulunun sonra kendi arasında görev dağılımı yapabileceğini belirtmesi üzerine divan heyeti yeni liste hazırlanmasını istedi. İlk listede yönetim kurulunda adı bulunan Erdoğan Karagöz ve Hülya Kulalı yönetimde yer almak istemediklerini belirttiler.

Hiçbir misafirin katılmadığı ve oldukça sönük geçen kongrede: Fethiye Gazeteciler Derneğinin yeni yönetim kurulu asil üyeliklerine; Mesut Bölük, Seda Köktener, Sıdıka Kölemen, Serap Ülkü Özdemir, Sedat Ünal, Murat Yalçın ve Ersin Dal. Denetim kurulu ise Teslime Göksu Özdemir, Yasin Koç, Mustafa Küçükaydın’dan oluştu.

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompası penis pompası tranzon sex shop trabzon erotik shop sex shop trabzon rize sex shop sex shop rize rize erotik shop artvin sex shop sex shop artvin artvin sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane erotik shop sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane samsun sex shop sex shop samsun giresun sex shop sex shop giresun sex shop ordu ordu sex shop ordu erotik shop sex shop ordu