Advert

24 yaralının isimleri belli oldu

Bursa’dan Fethiye’ye gelmekte olan yolcu otobüsü Fethiye-Antalya Karayolu Bayır Mevkii’nde kaza yaptı. Havanın yağmurlu, yolun kaygan olması nedeniyle kontrolden çıkan otobüs yoldan çıkarak dağa çarptı. Otobüsün ön kısmı hurdaya dönerken 24 kişi yaralandı. Yaralıların isimleri de belli oldu

24 yaralının isimleri belli oldu
24 yaralının isimleri belli oldu Fethiye Haber Ajansı
Bu içerik 7020 kez okundu.

Bursa’dan Fethiye’ye gelmekte olan yolcu otobüsü sabah saatlerinde yolun ıslak ve kaygan olması nedeniyle kontrolden çıktı. 

Kazada otobüs şoförü Ekrem K. ve otobüsteki yolculardan Duygu Gülenoğlu, Osman Uşaklı, Ezgi Armağan, Funda Cantez, Atilla Erol, Mehmet Duymaz, Caner Özkan, Ufuk Yıldırım, Melih Küçük, Bilgenur Çengel, Ayşe Baysak, Halil İbrahim Sapar, Süheyla Topçu, Mehmet Can Karahan, Nurgül Yılmaz, Osman Sevinç, Halil Bağlıca, Osman Fatih Türk, Ozan Gökmen, Yıldız Atar, Büşra Adıgüzel, Öykü ve Esila Taşkın yaralandı.

24 kişi arasında ağır yaralıların da olduğu öğrenilirken, kaza yeri savaş alanına döndü. Kazanın ardından karayolu uzun süre trafiğe kapalı kalırken, yolun her iki tarafında da uzun araç kuyruğu oluştu. Görgü tanıkları aynı bölgede sık sık kaza meydana geldiğini belirtti. Kazayla ilgili soruşturma sürüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mutluluğun fonu antik kentler oldu
Mutluluğun fonu antik kentler oldu
Kaybolan Meslek: Kalaycılık
Kaybolan Meslek: Kalaycılık