Otopark düellosuna Fethiyespor da katıldı

Fethiyespor resmi web sitesinde “Kamuoyunu bilgilendirme” başlığıyla otopark konusunda açıklama yapıldı. Açıklamada, “Fethiyespor bizim zaaf noktamızdır, ya gelin taşın altına elinizi koyun, ya da hiç gölge etmeyin!” denildi.

Otopark düellosuna Fethiyespor da katıldı
Otopark düellosuna Fethiyespor da katıldı Fethiye Haber Ajansı
Bu içerik 1189 kez okundu.

Daha önce Fethiye Belediyesi tarafından yapılan ihale ile işletme hakkı Fethiyespor’a verilen Uğur Mumcu Otoparkı büyükşehir yasası gereğince Muğla Büyükşehir Belediyesi’ne devredilmiş, devir sırasında başta Fethiyespor yönetimi, taraftar dernekleri ve bazı vatandaşlar tepki göstermişti. Fethiye Belediyesi de otoparkı ortadan ikiye bölerek bir bölümünün yeşil alan olduğunu belirtmişti. Son olarak da konuyla ilgili CHP Fethiye İlçe Başkanı Ali Özgür Kullukçu’nun açıklamasının ardından Fethiyespor resmi web sitesinden bir açıklama yapıldı.

Açıklama şöyle: “Son günlerde Uğur Mumcu Otoparkı ile ilgili basın mensupları aracılığıyla yapılan açıklamaları takip ediyoruz.

Öncelikle şunu belirtmek isteriz ki, biz Fethiyespor olarak Beşkaza duygusunu iliklerine kadar hisseden bir kulübüz. Kötü günlerde yanımızda olan kişi ve kurumları çok iyi bildiğimiz gibi, köşelerine çekilip sadece iyi zamanda ‘FETHİYESPOR ÇOK YAŞA’ diye ön saflarda poz verenleri de biliyoruz. Hiç kimsenin kendi hedefleri ve planladıkları kirli oyunlar içerisinde rol almaya asla niyetimiz yoktur.

Fethiyespor bizim zaaf noktamızdır, ya gelin taşın altına elinizi koyun, ya da hiç gölge etmeyin!”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompası penis pompası tranzon sex shop trabzon erotik shop sex shop trabzon rize sex shop sex shop rize rize erotik shop artvin sex shop sex shop artvin artvin sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane erotik shop sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane samsun sex shop sex shop samsun giresun sex shop sex shop giresun sex shop ordu ordu sex shop ordu erotik shop sex shop ordu