Fethiye Şoförler ve Otomobilciler Odası'nda başkan değişmedi

Fethiye’de Esnaf ve Sanatkarlar Odası ve Sabit ve Seyyar Pazarcılar Odası’nın ardından Fethiye Şoförler ve Otomobilciler Odası’nda da başkan değişmedi.

Fethiye Şoförler ve Otomobilciler Odası'nda başkan değişmedi
Fethiye Şoförler ve Otomobilciler Odası'nda başkan değişmedi Fethiye Haber Ajansı
Bu içerik 3695 kez okundu.

Fethiye Şoförler ve Otomobilciler Odası Genel Kurulu gerçekleşti. Odaya kayıtlı 1340 üyeden 1148 üye oy kullandı. 678 üyenin oyunu alan Şaban Taşar yeniden seçildi. Serkan Köroğlu ise 462 oyda kaldı.

Fethiye Şoförler ve Otomobilciler Odası Genel Kurulu Fethiye Gazi İlköğretim Okulu spor salonunda yapıldı. Kongrede mevcut başkan Şaban Taşar ve Serkan Köroğlu’nun listeleri yarıştı.

Genel kurula, FTSO Başkanı Akif Arıcan, Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Soydemir, Fethiye Ziraat Odası Başkanı Kenan Karayiğit, Seydikemer Ulaştırma Hizmetleri Esnaf Odası Mehmet Hadi Çakıroğlu, Fethiye Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı İsmail Başoğlu, Fethiye Sabit Seyyar Pazarcılar ve Manavlar Esnaf Odası Başkanı Adem Hıra ve çok sayıda şoför esnafı katıldı.

Divan Başkanlığı’nı Muğla Esnaf Odaları Birliği Başkanı Şükrü Ayyıldız’ın yaptığı kongre saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Daha sonra toplantı denetleme, faaliyet ve bütçe raporlarının okunması ve oylanmasıyla yapıldı.

Oy birliği ile faaliyet raporları kabul edildi. Yapılan konuşmaların ardından oy verme işlemine geçildi. Yapılan seçimde 678 üyenin oyunu alan Şaban Taşar yeniden Oda Başkanı seçildi. Diğer aday Serkan Köroğlu ise 462 oy alırken 8 oy geçersiz sayıldı. Olağan Genel Kurul sonrasında başkan seçilen Şaban Taşar, “Sonucu Fethiye şoför esnafımıza hayırlı olsun. Bizlere daha büyük bir sorumluluk verdiler ve güven oyu verdiler. Hepsine çok teşekkür ediyorum. Üyelerimiz odasına, işine, mesleğine sahip çıktı. Bizde bundan sonra onların haklarına sahip çıkmak adına ellerimizden geleni yapacağız” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mutluluğun fonu antik kentler oldu
Mutluluğun fonu antik kentler oldu
Kaybolan Meslek: Kalaycılık
Kaybolan Meslek: Kalaycılık