Fethiye'de çekilen Çin Survavior'ı 2 Şubat’ta yayına girecek

Çin’in Zhejiang televizyonunun “24 saat” isimli yarışma programının çekimleri Fethiye ve çevresinde yapıldı. Yaklaşık bir milyar izleyicisi bulunan yarışma programının 2 Şubat’ta yayınlanmaya başlayacağı belirtildi.

Fethiye'de çekilen Çin Survavior'ı 2 Şubat’ta yayına girecek
Fethiye'de çekilen Çin Survavior'ı 2 Şubat’ta yayına girecek Fethiye Haber Ajansı
Bu içerik 1297 kez okundu.

Çin’de tanınmış ünlü oyuncuların da yer aldığı 200 kişiden oluşan TV ekibi program çekimlerini tamamladı. “24 saat” programı için gelen ekip Fethiye merkezdeki tarihi ve doğal güzelliklerin yanı sıra, Babadağ, Ölüdeniz, Kayaköy, Çalış, Göcek 12 Adalar ve Üzümlü gibi yerlerde çekim yaptı.

Set sorumlusu Zhou Xin, yaptığı açıklamada, “Yaklaşık bir aydır program için Fethiye’de bulunuyoruz. Fethiye’de birçok yeri gezdik ve çok beğendik” dedi.

Yarışmada Çin’de çok sevilen 8 ünlü oyuncunun yer aldığını belirten Xin, gelen oyuncuların bazılarının 20 milyonluk hayran kitlesi bulunduğunu, bunun da daha iyi tanıtım yapılmasına katkı sağlayacağını vurguladı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Deniz Altına Kamp Kurup Çay Keyfi Yaptı
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
Ölüdeniz semalarında klarnet ziyafeti (Video haber)
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompası penis pompası tranzon sex shop trabzon erotik shop sex shop trabzon rize sex shop sex shop rize rize erotik shop artvin sex shop sex shop artvin artvin sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane erotik shop sex shop gümüşhane sex shop gümüşhane samsun sex shop sex shop samsun giresun sex shop sex shop giresun sex shop ordu ordu sex shop ordu erotik shop sex shop ordu